استاندارد های درب و پنجره دوجداره upvc

استاندارد های درب و پنجره دوجداره upvc : با افزایش رو به رشد جمعیت در شهرهای بزرگ استفاده از درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد، روشی ساده براي كاهش هزينه هاي انرژي و در نتيجه كاهش گازهاي گلخانه اي می

فروش در پنجره دو جداره کرج
استاندارد های درب و پنجره دوجداره upvc : با افزایش رو به رشد جمعیت در شهرهای بزرگ استفاده از درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد، روشی ساده براي كاهش هزينه هاي انرژي و در نتيجه كاهش گازهاي گلخانه اي می
استاندارد های درب و پنجره دوجداره upvc

استاندارد های درب و پنجره دوجداره upvc : با افزایش رو به رشد جمعیت در شهرهای بزرگ استفاده از درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد، روشی ساده براي كاهش هزينه هاي انرژي و در نتيجه كاهش گازهاي گلخانه اي می باشد. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که استانداردهای درب و پنجره دوجداره upvc در زمان تولید رعایت شوند درب و پنجره دوجداره upvc از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

این موارد شامل گزینه های زیر می باشد:

1- پروفیل UPVC

2- یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc

3- شیشه دوجداره

4- کیفیت ساخت درب و پنجره دوجداره upvc

5- نصب و یا تعویض درب و پنجره دوجداره upvc

1- پروفیل UPVC : جنبه ديگري که در تعيين کيفيت درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد بايد مورد توجه قرار گيرد، پروفیل UPVC می باشد که متاسفانه به راحتي قابل شناسايي توسط خريداران نيست و در اين مورد فقط بايد به استانداردها و گواهينامه‌هاي فني اکتفا کرد, هر چقدر پروفیل UPVC با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی درب و پنجره دوجداره upvc هم کمتر می شود. پروفیلهای upvc نامرغوبی که از چین و بعضی از کشور ترکیه وارد ایران می شود متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند اما در آینده مشکلات زیادی برای مصرف کننده ایجاد میکنند. مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ پروفیل، شکستگی و یا حتی تغییر شکل و افتادگی درب پنجره دوجداره از حالت عادی .

2- یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc : بدون تردید نقش یراق ‌آلات در ساخت و مونتاژ درب و پنجره دوجداره upvc با کیفیت و استاندارد را نمی‌توان کمرنگ کرد و باید کیفیت یراق‌آلات را جدی گرفت. یراق آلات پر مصرف در صنعت درب و پنجره دوجداره upvc شامل تک حالته، دو حالته، کشویی و فولکس واگنی می باشد. در حال حاضر استفاده از یراق آلات درب و پنجره دوجداره upvc تک حالته، در دنیا دیگر مرسوم نمی باشد و بیشتر از یراق دو حالته استفاده می کنند.

3- شیشه دوجداره : با توجه به اینکه شیشه دوجداره یک عامل مهم در عایق بندی صدا می باشد بنابراین استاندارد بودن شیشه دوجداره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

گاز آرگون ابتدا به این دلیل که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثر گذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمیدهد.

تزریق سلییکاژن با دستگاهای مخصوص

نصب اسپیسر با بوتیل در شیشه های دو جداره

عدم استفاده از اسپیسر بوتیل دار باعث عدم درز گیری اولیه و تخلیه هوا همزمان با تزریق گاز آرگون شده و عملا تزریق گاز را بی فایده میکند.

مرحله بعد به شستشوی خوب شیشه ها بستگی دارد چرا که در طول ساخت شیشه دو جداره گرد و غبار و آلاینده های موجود در کارگاه بر روی شیشه نشسته و تنها بعد از نصب پنجره دو جداره و اقامت ساکنین ایرادهای ساخت شیشه دو جداره مشخص میشود.

اکنون در ایران در اکثر کارخانه های صنعتی ساخت شیشه دوجداره برای درب پنجره دوجداره این موارد رعایت می شود، اما متاسفانه در بیشتر کارگاه هایی ساخت شیشه دوجداره به صورت دستی انجام می پذیرد، این موارد رعایت نمی شود.

4- کیفیت تولید و ساخت درب پنجره دوجداره : یک درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد علاوه بر داشتن فاکتور های ذکر شده از لحاظ مواد اولیه و متریال باید در ساخت آن هم تمام نکات ریز و مهم رعایت شود. مجموعه ای اگر یک پروفیل فوق العاده با کیفیت و خوب به اضافه بهترین یراق آلات و شیشه دوجداره هم استفاده کند اما نتواند مونتاژ و تولید با کیفیت و دقیقی داشته باشد نمی تواند درب و پنجره دوجداره upvc استاندارد و مرغوب تحویل مصرف کننده محترم دهد.

5- نصب و یا تعویض درب و پنجره دوجداره upvc : در واقع نصب یک پایان خوب برای یک پنجره دوجداره استاندارد میباشد. نکته قابل توجه در نصب استفاده از ملزومات استاندارد در نصب می باشد.

بازدید : 1987 پنجشنبه 25 آبان 1396 زمان : 10:30
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 515
 • افراد آنلاین : 5
 • آی پی امروز : 43
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 268
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 268
 • بازدید ماه : 2,701
 • بازدید سال : 165,476
 • بازدید کلی : 2,787,191