انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره در کرج

انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره درکرج, قیمت پنجره دوجداره, خرید شیشه رنگی در کرج, فروش انواع شیشه دوجداره در کرج, نمایندگی شیشه پنجره یو پی وی سی

فروش در پنجره دو جداره کرج
انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره درکرج, قیمت پنجره دوجداره, خرید شیشه رنگی در کرج, فروش انواع شیشه دوجداره در کرج, نمایندگی شیشه پنجره یو پی وی سی
انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره در کرج

انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره در کرجاز انواع شیشه هایر پنجره دو جداره که به طراحان و معماران امکان  ایجاد نمایی دلنشین و زیبا از ساختمان و همچنین تطبیق فضای پنجره دوجداره با نمای ساختمان(هنگام نوسازی و یا تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب) را می دهد، شیشه دوجداره رفلکس و رنگی می باشد. برای تولید این نوع شیشه از آلیاژ و فلزاتی استفاده می شود که خصوصیات شیشه(رنگ و بازتاب نور شیشه دو جداره) را مورد تغییر قرار می دهند. شیشه دوجداره رفلکس معمولا از دوجداره شدن شیشه شفاف (ساده) و شیشه رفلکس تشکیل شده است و جداره رفلکس رنگی وظیفه بازتاب نوردر جهت منبع نور را دارد. شیشه دوجداره رفلکس را همانند شیشه دو جداره ساده می توان در ضخامت های 4 میلیمتر و 6 میلیمتر استفاده کرد.

انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره در کرج

شیشه دو جداره رنگی

این نوع شیشه دوجداره,از یک جداره شیشه رنگی (Colored) و یک جداره شیشه ساده ساخته شده است و بصورت تک رنگ و ساده به تولید می‌رسد. این نوع شیشه به دو طریق به تولید می‌رسد. اول اینکه می‌توان با افـزودن و کم کردن بعضی مواد شیمیایی در مصالح اولیه تهیه شیشه رنگ‌های مختلف را به دست آورد، برای نمونه اکسیدهای مسی به شیشه رنگ‌های مختلف قرمز می‌دهند و رنگ آبی پر رنگ به وسیله اکسید کبالت به دست می‌آید.

شیشه دو جداره لمینیت

شیشه لمینیت (Laminate) که به عنوان شیشه دوجداره روکش دار نیز موجود میباشد از دو یا بیش از دو لایه شیشه و یا تلق تشکیل شده که پیوند میان آن‌ها توسط یک یا چندین لایه میانی رزین یا ورق های PVB ایجاد گردیده است. ویژگی‌های شیشه لمینیت شامل شفافیت، دوام و مقاومت در برابر ضربه و زلزله، کاهش شدت صوت، عدم عبور اشعه ماوراء بنفش، عدم ریزش ناگهانی و پرتاب شدن تکه‌های شیشه به اطراف، ایجاد مانع در مقابل سرقت، مقاومت در برابر گلوله و موج انفجار (با افزایش ضخامت لایه‌ها یا شیشه‌ها) است.

همچنین این نوع شیشه‌ دوجداره با ممانعت از ورود اشعه ماورابنفش خورشید مانع از کمرنگ شدن پارچه، فرش و مبلمان می‌شود. شیشه لمینت در موقع برخورد مانع سخت به آن‌ها خرد نشده و تنها ترک بر می‌دارد. لازم به توجه است که شیشه‌های جلو و عقب خودروها از نوع لمینت است. موارد کاربرد این شیشه ها هم در نمای ساختمان و هم در داخل ساختمان جهت مصارف دکوراتیو و تزئینی می‌باشد. این نوع شیشه به صورت کاملا شفاف، مات و یا کاملا غیر شفاف و بصورت بدون رنگ و یا در قالب طیف وسیعی از رنگ‌ها توسط گروه صنعتی پادرا به تولید می‌رسد.

انواع رنگ شیشه دوجداره

انواع رنگ شیشه پنجره دوجداره

شیشه دو جداره سکوریت

این نوع شیشه (Tempered) دارای استحکام بسیار بالا در برابر دما و ضربه است که به وسیله عملیات حرارتی بدست می‌آید. در فرآیند تولید، شیشه را تا دمای هفتصد درجه سانتی‌گراد گرم و پس از آن به وسیله دمیدن جریان سریع هوا و به طور یکنواخت سرد می‌کنند. در طی این فرآیند شکل ظاهری شیشه حفظ می‌شود ولی با تغییرات فیزیکی به وجود آمده، خواص مقاومتی آن تغییر می‌کند. شیشه‌های دو جداره سکوریت عموما برای محل‌های پرخطر و پرتردد در نظر گرفته می‌شوند.

 

به منظور افزایش مقاومت شیشه در مقابل ضربه و شوک حرارتی و کاهش خطرات ناشی از شکست و سقوط شیشه از ارتفاع از این نوع شیشه‌ها استفاده می‌شود.شیشه سکوریت در هنگام شکستن به قطعات ریز و غیر برنده‌ خرد شده و باعث ایجاد تکه‌های بزرگ و خطرناک شیشه نمی‌گردد. لازم به ذکر است که شیشه‌های جانبی خودروها از نوع سکوریت است.

بازدید : 818 سه شنبه 25 تير 1398 زمان : 11:4
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 3
 • آی پی امروز : 109
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 539
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,960
 • بازدید ماه : 22,614
 • بازدید سال : 161,545
 • بازدید کلی : 2,783,260