انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی اصلی کرج

انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی اصلی کرج, فروش پنجره ویستابست, قیمت پنجره دوجداره کرج, نمایندگی اصلی پنجره ویستابست, انواع پنجره یو پی وی سی کرج, پنجره upvc

فروش در پنجره دو جداره کرج
انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی اصلی کرج, فروش پنجره ویستابست, قیمت پنجره دوجداره کرج, نمایندگی اصلی پنجره ویستابست, انواع پنجره یو پی وی سی کرج, پنجره upvc
انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی اصلی کرج

انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی اصلی کرج :: امروزه از پنجره های دوجداره یو پی وی سیدر بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود و دیگر کمتر ساختمان نوساخته ی را می بینیم که پنجره های قدیمی در آن نصب شده باشد. یکی از اصلی ترین گزینه ها که اجزای پنجره های دوجداره را تشکیل می دهد پروفیل های یو پی وی سی می باشد. پنجره دوجداره upvcویستابست می تواند یک انتخاب بسیار مناسب جهت جلوگیری از آلودگی های صوتی به داخل ساختمان باشد. پروفیل ویستابست و پنجره دوجداره ویستابست این ویژگی را دارد که با استفاده از شیشه دوجداره ضد سرقت و یراق آلات ضد سرقت به یک پنجره دوجداره ضد سرقت تبدیل گردد.

انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی اصلی کرج

عایق سرما و گرما در پنجره دوجداره ویستابست:

پنجره دو جداره upvc ویستابست با پروفیل 3 کاناله و شیشه دوجداره استاندارد می تواند تا 35% هدر رفت انرژی و هزینه های سرمایشی و گرمایشی را کاهش دهد. در صورت استفاده از پنجره ویستابست 5 کاناله نیز می توان میزانهدر رفت انرژی را تا 60% کاهش داد.

جلوگیری از ورود گرد و غبار در پنجره دوجداره ویستابست:

با استفاده از یراق آلات مناسب مانند یراق پنجره دوجداره دوحالته، فولکس واگنی و… با توجه به قفل شدن پنجره از چهار جهت، تا حد بسیار زیادی از ورود گرد و غبار و دوده به داخل جلوگیری می شود.

کاهش مصرف انرژی در پنجره دوجداره ویستابست:

با توجه به اینکه حدود 35% از اتلاف انرژی در ساختمان از طریق پنجره ها صورت می گیرد با استفاده از پنجره ویستابست با یراق و شیشه دوجداره استاندارد شما می توانید این میزان پرت انرژی را در ساختمان ها کنترل نمایید.

 تأثیر مطلوب بر محیط زیست در پنجره دوجداره ویستابست:

تأثیر پروفیل های upvc بر محیط زیست با توجه به کاهش مصرف سوخت های فسیلی، بازیافت 100درصدی و امکان برگشت به عرصه تولید، مطلوب ارزیابی شده است.

پنجره دوجداره ویستابست

انواع پنجره ویستابست فروش نمایندگی کرج 

یکی از مباحث جدی در انتخاب متریال ساختمان، میزان مقاومت در برابر زلزله می‌باشد که این در دو بحث تخریب محصول و ایجاد خطرات پیرامونی بررسی می‌گردد. قابل ذکر است که پنجره های upvc از این لحاظ کاملا ایده آل می باشند.

روش‌ها و مراحل نصب پنجره دوجداره بسیار ساده و بدون تخریب بوده و در عین حال بالاترین اتصال و هم نواختی را با پیرامون خود دارد.

تنوع در انواع بازشوها و فرم ‌ها

دارا بودن انواع یراق آلات با کاربردهای مختلف برای مصارف گوناگون

این قابلیت باعث شده که در تمامی صنایع و ساختمان‌ها این پنجره ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده و کاربران می‌توانند در یک بازشو، چند حالت مختلف را همزمان داشته باشند.

مقاومت در برابر آتش و آتش زا نبودن فریم یو پی وی سی

نظافت و نگهداری بسیار آسان پنجره upvc. در ادامه به چگونگی نظافت این محصول پرداخته می‌شود.

کیفیت تولید پنجره دو جداره upvc

در این قسمت انتخاب کارخانه تولید کننده حائز اهمیت بوده و می‌تواند ضمانتی را برای کیفیت تولید به ما ارائه دهد. چراکه این محصول به دو شیوه کارگاهی و کارخانه ای تولید می‌گردد و طبیعتاً کارخانه هایی که دارای ماشین آلات صنعتی و استاندارد می‌باشند، می‌توانند تولیدات بهتری ارائه نمایند. عمده تفاوت آنها در دستگاه‌های جوش پنجره می‌باشد. چون کارگاه‌ها معمولاً دارای تجهیزات کوچک‌تری هستند، دارای دستگاه‌های جوش تک سر و یا دو سر می‌باشند. در حالی که کارخانه های مکانیزه، دارای دستگاه‌های سنگین چهار سرجوش همزمان بوده و این دستگاه‌ها در تولید و جوش قاب‌های پنجره، بالاترین کیفیت را ارائه می‌نماید تا پنجره دو جداره ویستا بست در طول زمان و با فشارهای جانبی دچار اشکال نشود.علاوه بر توانمندی تولید، ما بایستی به تعهدات و گارانتی های شرکت تولیدکننده نیز اهمیت دهیم. چنانچه کارخانه به کیفیت تولید خود مطمئن باشد، ابایی برای ارائه گارانتی‌های بلند مدت نخواهد داشت.

 

بازدید : 918 پنجشنبه 05 ارديبهشت 1398 زمان : 15:59
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 109
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 519
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,940
 • بازدید ماه : 22,594
 • بازدید سال : 161,525
 • بازدید کلی : 2,783,240