بازسازی تعویض پنجره فولکس واگنی به ثابت وین تک

بازسازی تعویض پنجره فولکس واگنی به ثابت وین تک, تعویض و نصب پنجره های قدیمی با جدید ترین پنجره های وینتک در کرج, فروش پنجره های فولکس واگنی و ثابت در کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
بازسازی تعویض پنجره فولکس واگنی به ثابت وین تک, تعویض و نصب پنجره های قدیمی با جدید ترین پنجره های وینتک در کرج, فروش پنجره های فولکس واگنی و ثابت در کرج
بازسازی تعویض پنجره فولکس واگنی به ثابت وین تک

بازسازی تعویض پنجره فولکس واگنی به ثابت وین تک ,پنجره فولکس واگنی عایق بندی پنجره لولایی و راحتی استفاده پنجره کشویی را همزمان دارا می باشد.به زبان ساده مکانیزم باز و بسته شدن دربهای فولکس واگنی، مثل دربهای ون تاکسی می باشد. ابتدا قسمت بازشو مقداری عقب می آید و در ریل قرار میگیرد، سپس به صورت کشویی حرکت میکند.استفاده از پنجره کشویی گرچه برای استفاده راحت تر هست ولی به علت آب بندی و هوا بندی ضعیف تر توصیه نمیشود، اما پنجره فولکس واگنی راحتی استفاده پنجره کشویی و عایق بندی پنجره لولایی را دارا میباشد.

بازسازی تعویض پنجره فولکس واگنی به ثابت وین تک

قیمت درب و پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC به دلیل قیمت یراق آلات آن کمی بالاست و شبیه به پنجره دوجداره کشویی ولی با کمی تفاوت در باز شدن است.برای نوع بازشو باید وزن درب ها در نظر گرفته شود و اندازه بازشو بیش از حد بزرگ نباشد تا بازشو وزن مناسبی برای استفاده داشته باشد. در واقع پنجره دو جداره ثابت پنجره ای است که دارای بازشو نیست . این پنجره ها تنها دارای شیشه برای مشاهده مناظر بیرونی فضا هستند . همچنین در فضاهایی به کار می روند که ما می خواهیم نور طبیعی را به فضای داخلی وارد کنیم و بدون اینکه بخواهیم پنجره را باز کنیم . اگر به دنبال ارتقاء ظاهر خانه خود هستید ، پنجره های ثابت راهی مقرون به صرفه را برای شما ایجاد می کنند. تا خانه رویاهای خود را ایجاد کنید.

مزایای پنجره UPVC فولکس واگنی

پنجره های دوجداره فولکس واگنی دارای مزایای بسیاری می باشند که در ادامه آن ها را عنوان خواهیم نمود:

از مهم ترین مزایای این نوع از پنجره ها این است که بر اثر باز و بسته شدن پنجره فضای داخلی محیط اشغال نخواهد شد و در واقع مزاحمتی برای پرده نصب شده از سمت داخل به وجود نخواهد آورد .یکی دیگر از ویژگی های مثبت پنجره دوجداره فولکس واگنی دوام بالای آن می باشد. در واقع این نوع از پنجره ها با توجه به آن که تهیه شده از متریالی مرغوب می باشند غالبا ماندگاری بسیار بالایی داشته و بر اثر گذشت زمان کیفیت اولیه خود را از دست نخواهند داد.
این نوع از پنجره های دوجداره برخلاف پنجره های دوجداره لولایی و کشویی که به دلیل مسائل فنی قابل اجرا در ابعاد بازشو بزرگتر از سایز استاندارد خود نخواهند بود این امکان را داشته تا به نسبت پنجره لولایی از بازشویی با ابعاد بزرگتر برخوردار گردند.
پنجره دوجداره فولکس واگنی با توجه به مکانیسم بازشوندگی خاصی که در ساخت آن به کار برده می شود در مقابل انتقال حرارت، آلودگی هوا و صوت یک عایق صددرصدی به شمار خواهد رفت.
این نوع از پنجره ها تا زاویه 45 درجه قابل باز شدن خواهند بود.
از دیگر مزایای پنجره دوجداره فولکس واگنی می توان به سهولت در شستشو، قابلیت ضد رطوبت و نیز مقاومت در مقابل باد، باران و طوفان اشاره نمود.

بازدید : 25 سه شنبه 03 خرداد 1401 زمان : 15:37
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 2
 • آی پی امروز : 56
 • آی پی دیروز : 136
 • بازدید امروز : 221
 • باردید دیروز : 1,169
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 1,390
 • بازدید ماه : 3,823
 • بازدید سال : 166,598
 • بازدید کلی : 2,788,313