تعویض پنجره سه جداره مدل جدید کشویی

تعویض پنجره سه جداره مدل جدید کشویی, تعویض پنجره سه جداره, فروش پنجره مدل جدید, خرید پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره upvc کشویی, پنجره 3 جداره کشویی

فروش در پنجره دو جداره کرج
تعویض پنجره سه جداره مدل جدید کشویی, تعویض پنجره سه جداره, فروش پنجره مدل جدید, خرید پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره upvc کشویی, پنجره 3 جداره کشویی
تعویض پنجره سه جداره مدل جدید کشویی

تعویض پنجره سه جداره مدل جدید کشویی: امروزه صرفه جوئي در مصرف انرژی های پایان پذیر به شدت مورد توجه برنامه ريزان اقتصادي به خصوص در کشورهای در حال توسعه همچون ایران,  قرار گرفته است. توسعه صنايع مختلف و شکل گيري فناوري هاي جديد، همواره با هدف کاهش مصرف انرژي همراه بوده است. عدم توجه به مصرف صحيح منابع تبعات زيادي به همراه داشته و رشد و توسعه کشور را با مشکلات فراوان مواجه خواهد ساخت. صنعت ساختمان کشور با سهمي در حدود 38 درصدمصرف ساليانه کل انرژي کشور ، موظف است تا درجهت نيل به کاهش حداکثري مصرف سوخت و بهينه سازي اين کالاي توسعه اي تمام تلاش خود را بنمايد.

 

 

 

تعویض پنجره سه جداره مدل جدید کشویی

با توجه به افزایش چشمگیره تعرفه گاز و برق و افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی از مواردی که هم به اقتصاد و هم به آرامش خانوارها کمک میکند  تعویض پنجره های قدیمی تک جداره یا دو جداره آهنی و یا آلومینیومی با پنجره های سه جداره یو پی وی سی کشویی است.

در غالب موارد نیاز به تخریب ، آهنکشی و آهنگری وجود ندارد . در مواردی که سطح مقطع پروفیل های پنجره قدیمی 6 سانتیمتر یا بیشتر باشد از پروفیل های معمولی نوساز و در مواردی که سطح مقطع پروفیل پنجره قدیمی کمتر از 6 سانتیمتر باشند از پروفیل بازسازی و یا لبه دار ( سش) برای فرم پنجره های جدید استفاده میشود.

از این رو گروه پنجره ماندگار با استفاده از پروفیل های لبه دار و بازسازی اقدام به تولید پنجره برای ساختمانهای قدیمی که از پنجره های آهنی و یا آلومینیومی استفاده می کنند نموده و توانسته نیاز بسیاری از ساختمانهای هموطنان عزیزمان را برآورده کند

استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و به راحتی روی فرم پنجره آهنی و یا الومینیومی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش میگیرد. پنجره های سه جداره  upvc به راحتی عایق شده و به سهولت در زمان کوتاه نصب و آماده استفاده میشوند.

تعویض پنجره

 

در سال های اخیر گروه صنعتی پنجره ماندگار توانست بیش از 1700 پروژه بازسازی و تعویضی پنجره های قدیمی را در راستای بهینه سازی مصرف سوخت به انجام رساند که این خود نیز بس جای تقدیر از پرسنل توانمند و ضحمت کش ما در مجموعه ای به نام گروه پنجره ماندگار میباشد.

تعویض پنجره سه جداره مدل جدید

تعویض پنجره آهنی یا دوجداره به سه جداره مدل جدید  بدون تخریت بدون تغییر در رنگ و نما بدون بنایی و نقاشی بدون جابجایی اساس منزل و فقط در یک روز کاری در شرکت پنسا امکان پذیر میباشد.

در بیشتر موارد در تعویض پنجره قدیمی از پروفیل با لبه ال شکل استفاده میشود که خود علاوه بر عایق بودن بیشتر ، فریم پنجره قبلی (قدیمی) رو نیز تحت پوشش قرار میدهد و باعث زیبایی و عدم دیده شدن پنجره های قبلی میشود . صوت از عوامل اصلی در تعویض پنجره های آهنی یا آلومینیومی با پنجره سه جداره کشویی است .شیشه های دوجداره روی پنجره یو پی وی سی  عامل اصلی عایق صوتی هستند.

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 5
 • آی پی امروز : 109
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 543
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,964
 • بازدید ماه : 22,618
 • بازدید سال : 161,549
 • بازدید کلی : 2,783,264