خرید و فروش پنجره ارسی شیشه رنگی در کرج

خرید و فروش پنجره ارسی شیشه رنگی در کرج, خرید پنجره دوجداره در کرج, فروش پنجره ارسی یو پی وی سی, قیمت پنجره شیشه رنگی upvc, نمایندگی پنجره 2 جداره در کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
خرید و فروش پنجره ارسی شیشه رنگی در کرج, خرید پنجره دوجداره در کرج, فروش پنجره ارسی یو پی وی سی, قیمت پنجره شیشه رنگی upvc, نمایندگی پنجره 2 جداره در کرج
خرید و فروش پنجره ارسی شیشه رنگی در کرج

خرید و فروش  پنجره ارسی شیشه رنگی در کرجیکی از محصولات پنجره ماندگار تولید پنجره دوجداره سنتی شیشه رنگی و یا به اصطلاح پنجره ها ارسی می باشد. استفاده از گره چینی های طرح چوب بهمراه شیشه های رنگی و پروفیل upvc وییستا بست طرح چوب بهمراه یراق آلات روتو آلمان می باشد. این سیستم پنجره دوجداره بصورت کاملا عایق صوت و انرژی تولید می گردد و علاوه بر طرح سنتی ایرانی ارسی این پنجره تمام انتظارات را از یک پنجره دوجداره کاملا عایق برآورده می سازد.

خرید و فروش  پنجره ارسی شیشه رنگی در کرج

پنجره ارسی نوعی پنجره سنتی با شیشه های رنگی می باشد که به جای اینکه روی یک پاشنه بچرخد و باز شود رو با بالا و پایین باز و بسته می شود پنجره ارسی دارای زیبای خاصی می باشد روی قاب این پنجره های با استفاده از منبت کاری طرح بندی کرده اند پنجره  ارسی در بعضی از مناطق مانند مناطق سر سیر مورد استفاده می شود.

پنجره ارسی

پنجره  ارسی شیشه رنگی با آمدن پنجره دوجداره رفته رفته جای خود را به این پنجره های داده است البته لازم به ذکر می باشد این پنجره های در مناطق سرد سیر هنوز دیده می شود پنجره ارسی را میتوان در ساختمان های قدیمی و آثار باستانی به وضوح مشاهده کرد.

پنجره ارسی  شیشه رنگی دارای معنای مختلف می باشد و در زمان های متفاوت به این پنجره های لقب های متفاوتی داده اند اما معنی ارسی به گشاده می باشد البته در اروپا به این پنجره گیوتین  گفته می شود..

پنجره  ارسی بیشتر با استفاده از چوب ساخته می شود و شیشه مورد استفاده در این پنجره های به صورت رنگی می باشد این پنجره های میتواند به نمای ساختمان بسیار کمک کننده باشد هرچنده که فرهنگ شهر نشینی باعث شد است این نوع از پنجره های جای خود را به پنجره upvc دهد اما همچنان میتوان پنجره ارسی را در بعضی از ساختمان ها و نماهای قدیمی مشاهده کرد.

خرید و فروش پنجره ارسی شیشه رنگی

پنجره دوجداره ارسی

پنجره ارسی تاریخی قدیمی دارد و به زمان صفویه  بر میگردد این پنجره های معمولا در 1 تا 6 لنگه در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند این نوع از پنجر های میتواند  به ورود و خروج هوا  به داخل ساختمان کمک کننده باشد این پنجر های در سایز های کوچک و بزرگ ساخته می شود .

خرید و فروش  پنجره ارسی شیشه رنگی

این نوع پنجره دوجداره شیشه رنگی قابل رقابت با نوع چوبی می باشد با این تفاوت که کاملا عایق گرما و سرما و صوت می باشد و عامل دوم مقرون به صرفه بودن این نوع پنجره می باشد.

دلایل استفاده از پنجره ارسی :

نور :این پنجره های در انعکاس نور به داخل ساختمان میتواند کمک کننده باشد.

 

روانشناسی رنگ های :پنجره ارسی از نوعی رنگ ها تشکیل شده است که این رنگ های میتواند تا حد زیای روی آرامش شما تاثیر گذار باشد.

بازدید : 1126 چهارشنبه 12 تير 1398 زمان : 10:42
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 2
 • آی پی امروز : 106
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 483
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,904
 • بازدید ماه : 22,558
 • بازدید سال : 161,489
 • بازدید کلی : 2,783,204