خرید پنجره مدل تک حالته ارسی یو پی وی سی

  خرید پنجره مدل تک حالته ارسی یو پی وی سی : پنجره کشویی در دو نوع تک ریل و جفت ریل موجود است. لنگه های بازشو مدل تک ریل  از طرف راست ویا سمت چپ آن باز می شود ولی پنجره کشویی جفت ریل امکان

فروش در پنجره دو جداره کرج
  خرید پنجره مدل تک حالته ارسی یو پی وی سی : پنجره کشویی در دو نوع تک ریل و جفت ریل موجود است. لنگه های بازشو مدل تک ریل  از طرف راست ویا سمت چپ آن باز می شود ولی پنجره کشویی جفت ریل امکان
خرید پنجره مدل تک حالته ارسی یو پی وی سی

 

خرید پنجره مدل تک حالته ارسی یو پی وی سی : پنجره کشویی در دو نوع تک ریل و جفت ریل موجود است. لنگه های بازشو مدل تک ریل  از طرف راست ویا سمت چپ آن باز می شود ولی پنجره کشویی جفت ریل امکان دارد از جفت طرف باز می شوند. در مواقعی که می خواهیم پنجره ما فضای کمتری را هنگام باز شدن اشغال کند و مشکلی برای پرده ایجاد نکند، پنجره های مدل کشویی "پنجره های مدل ریلی" مورد استفاده قرار می گیرد. پنجره هایتک حالته ارسی یو پی وی سی در معمول بصورت مستطیلی است و بخش فوقانی آن ها را تا بخش تحتانی سقف منزل یا محل کار به شکل هلالی یا مستطیلی که با شیشه های رنگی دیزاین داده می شوند تکمیل بدینسان که پنجره ها برای تنظیم و کاسن از شدت نور در منازل یا محل های آفتابگیر و محل های گرم و خشک کاربرد بالایی داشته و به نسبت مناسبتر هستند.

مراحل تولید پنجره های ارسی: 

الف) آنودايزينگ و عمليات پيش از رنگ:ابتدا در پنجره دوجداره پروفيل ها و قطعات در بسته های خاص قرار می گیرند, سپس اين بسته ها بوسيله جرثقيل به وان های مختلف داخل شده و پس از طی زمان مشخص غوطه وری در هريک از مواد به وان بعدی منتقل می گردند تا عمليات زيرسازی کامل شود. پروفيل ها پس از خشک شدن، آماده پذيرفتن رنگ هستند. 

ب) رنگ:پروفيل های زيرسازی شده پس از نصب روی قرارهای معين که به کانواير (نوار نقاله) متصل هستند به داخل کابين پاشش منتقل می گردند. در داخل کابين، رنگ پودری بوسيله دستگاه های الکترواستاتيک باردار شده و به قطعات پاشيده می شوند. پروفيل ها پس از گذر از کابين پاشش و ورود به کوره پخت رنگ، طول کوره را که دمای آن با دستورالعمل رنگ مورد استفاده تنظيم شده است، طی 15دقيقه يا بيشتر(طبق دستورالعمل رنگ مورد استفاده) می پيمايند.پروفيل ها پس خروج از کوره و جدا شدن از قرارها، کنترل و به مرحله بعدی منتقل می شوند.

ج) برشکاری:پروفيلها رنگ شده، طبق ابعاد محاسبه شده بوسيله رايانه، که بر حسب اندازه گيری انجام شده از ساختمان می باشد، بوسيله اره های خاص بريده می شوند.

اين اره ها قابليت تنظيم زوايا به صورت خودکار را دارند و فاصله بين دو فک اره نيز با يک خط کش الکترونيکی دقيق اندازه گيری می گردد، تيغه های 50سانتیمتری الماسه که در هنگام برش روغنکاری می شوند نيز قابليت برش ایده آل پروفيل های قطور را دارند.

 د) فرزکاری:پروفيل های برش خورده، بر حسب نياز برای ايجاد جای قفل و يراق آلات مربوطه و محل آبروی پنجره ها به محل فرز کاری منتقل می گردند.

 ه) پرسکاری و سوراخکاری و شيار زنی:در اين مرحله شکاف ها و شيارهای مختلف مورد نیاز، برروی نقاط خاص پروفيل ها ايجاد مي گردد.

 و) خم کاری:برای ساخت پنجره های دايره ای و منحنی استفاده مي گردد.

 ز) مونتاژ:مونتاژ در شرکت رنگين نما نسبت به تیپ بندی پنجره ها به صورت های مختلفی انجام مي گيرد، که به اختصار می توان استفاده از گوشه های خاص و پيچ ها آلنی و پانچ را نام برد که علاوه بر سرعت، دارای دقت، ظرافت و کيفيت بسیار بالا می باشند.

لازم به ذکر است در مونتاژ هیچ یک از پنجره های شرکت رنگين نما از ميلگرد آهنی استفاده نمی شود.

ح) توليد شيشه دوجداره:اندازه های شيشه ها و اسپيسرهای مورد نياز بوسيله رايانه و بر اساس اندازه و نوع پنجره ها محاسبه می گردد و دور تا دور شيشه ها پس از برش، سنگ می خورد تا برنده نباشد.داخل اسپيسر "spacer" (پروفيل بین دو شيشه)، پس از برش با رطوبت گير پر می شود و با استفاده از گوشه های پلاستيکی مونتاژ می گردد. سپس چسب بوتيل بوسيله دستگاه تزريق به صورت يکنواخت در دمای 140 تا 145درجه سانتی گراد به دو طرف اسپيسر تزريق می گردد.

خرید پنجره مدل تک حالته ارسی یو پی وی سی

شيشه های سنگ خورده روی نقاله دستگاه قرار گرفته و به صورت خودکار به قسمت شستشو منتقل می گردد. در اين قسمت شستشوی شيشه ها بوسيله شش برس و با فشار آب مقطر انجام می شود و پس از آن با فشار هوای شديد خشک می گردند. بعد از کنترل و اطمينان از عدم وجود آلودگی، بدون تماس دست و به صورت خودکار به قسمت پرس منتقل شده و دو شيشه و اسپيسر به يکديگر پرس می گردند.حال شيشه ها آماده تزريق گاز آرگون و دريافت يک لايه از چسب پلی سولفايد می باشند. شيشه های دوجداره پس از کنترل و بازرسی آماده ارسال برای مشتری يا نصب در پنجره می باشند.

 

ارسی و هنر ارسی سازی چیست؟ شیشه های ارسی باعث خارج شدن حشرات مزاحم از فضای بیرونی اتاق ها می شوند. تامین نور فضای درونی در معرض دید قرار دادن فضای بیرونی کاهش شدت تابش نور آفتاب و گرما ایجاد زیبایی در نمای ساختمان حفظ حریم و محرومیت فضای بیرون دور کردن حشرات مزاحم، شیشه های رنگی پنجره های ارسی با ایجاد نورهای رنگارنگ باعث دور شدن و خارج شدن حشرات مزاحم از فضای بیرونی اتاق های دارای پنجره های ارسی می شوند. ارسی و گره چینی در اغلب نقاط کشور مشاهده می شود، ارسی و گره چینی که یادگاری از زمان قدیم است در اغلب نقاط کشور مشاهده می شود و نمایی منحصر به فرد و متفاوت برای خانه های قدیمی ساخته است. تقارن کامل در شکل، فرم و رنگ که از طرح های اسلیمی نشأت گرفته و با تکه های کوچک چوب به شکل ستاره های چندپر پیاده شده، ویژگی مشترک پنجره های مشبک گره چینی در سرتاسر ایران زمین به شمار می آید که در ارسی ها شیشه های رنگی به رنگ های زرد، سبز، قرمز و آبی به آن اضافه شده است. در شمال ایران نیز ساخت ارسی مانند دیگر نقاط کشور مرسوم بوده، با این تفاوت که به دلیل رطوب هوای شمال از چوب درخت آزاد یا ازدار که دوام بیشتری دارد استفاده می شد ولی در مقابل در مناطق خشک جنوبی و مرکزی کشور از چوب چنار برای کار گره چینی استفاده می کردند.

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 515
 • افراد آنلاین : 8
 • آی پی امروز : 30
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 171
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 171
 • بازدید ماه : 2,604
 • بازدید سال : 165,379
 • بازدید کلی : 2,787,094