خرید پنجره ویستا بست با تنوع رنگی زیبا

خرید پنجره ویستا بست با تنوع رنگی زیبا, خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی, فروش پنجره 2 جداره ویستا بست, قیمت پنجره upvc با تنوع رنگی, نمایندگی پنجره زیبا ویستابست

فروش در پنجره دو جداره کرج
خرید پنجره ویستا بست با تنوع رنگی زیبا, خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی, فروش پنجره 2 جداره ویستا بست, قیمت پنجره upvc با تنوع رنگی, نمایندگی پنجره زیبا ویستابست
خرید پنجره ویستا بست با تنوع رنگی زیبا

خرید پنجره ویستا بست با تنوع رنگی زیبا: انتخاب درست پروفیل UPVC تقریباً مهمترین و تاثیرگذار ترین عامل در  کیفیت در و پنجره ویستا بستUPVC است. همچنین نوع وتنوع رنگ پروفیل مصرفی اصلی ترین عامل تعیین قیمت نهایی در و پنجره دوجداره یو پی وی سی است. به نحوی که کیفیت پایین پروفیل پنجره باعث بروز مشکلاتی از قبیل شکستن و تابدار شدن آن پس از مدتی از نصب میشود. برای تشخیص پروفیل با کیفیت از پروفیل نامرغوب روش های متفاوتی وجود دارد. بطور مثال رنگ سفید پروفیل بی کیفیت در کنار رنگ سفید کاغذ به زردی متمایل است. با توجه به یک قاعده کلی رنگ پروفیل با کیفیت سفید یخچالی است.

خرید پنجره ویستا بست با تنوع رنگی زیبا

اکثر پروفیل های موجود در بازار ایران وارداتی از کشور ترکیه است و در و پنجره UPVC در داخل کشور در کارگاه های پنجره سازی مونتاژ میشود. همچنین کیفیت جوش محل اتصال پروفیل ها به یکدیگر بمستقیماً بر کیفیت کلی سیستم پنجره دو جداره موثر است. برخی از تولیدکنندگان از نوار گالوانیزه در ساخت در و پنجره UPVC استفاده نمیکنند که باعث افت استحکام پروفیل پنجره میشود اما منجر به پایین آمدن قیمت کلی میشود که اجتناب از این مورد اکیداً توصیه میشودنوع شیشه مصرفی ( شیشه رفلکسی یا ساده ) نیز در قیمت کلی بسیار مهم است. همچنین عدم اجرای اصولی درز بندی باعث میشود به مرور زمان سطح داخلی مابین شیشه ها بخار کند.

پنجره ویستا بست با تنوع رنگی

خرید پنجره ویستا بست

پنجره هایی که از پروفیل های یو پی وی سی بهره می گیرند، از کنار هم قرار دادن پروفیل های بریده شده ساخته می شوند. جهت اتصال کامل این پروفیل ها از جوش گرمایی یا اتصالات بخصوص استفاده می شود. مقاطع تقویت کننده ی آلومینیومی یا فولادی درون پروفیل های یو پی وی سی به مقدار و شکل مورد نیاز مصرف می شوند تا استحکام بیشتری به پروفیل ها ببخشند.

اگر چه یو پی وی سی ها بر پایه ی پلیمر کلراید پلی وینیل ساخته شده اند؛ با این حال، برای آنکه بتوانند در پنجره ها مصرف شوند، مقادیری مواد افزوده و تثبیت کننده نیاز است. افزودنی های تثبیت کننده ی مخصوص ضد اشعه ی فرا بنفش و گرما جزئی اصلی در فرمول پی وی سی است که توسط تولیدکنندگان پنجره های یو پی وی سی استفاده می شود.

یو پی وی سی (upvc) سخت و غیر قابل انعطاف هستند. در حقیقت آنها فرمی مقاوم از پی وی سی ها شناخته می شوند که اغلب در کارهای ساختمانی مانند قاب درب و پنجره ها، لوله های آب و … استفاده می شوند.

عملکرد، دوام و مقاومت یو پی وی سی های تولیدی شرکت ویستا بست مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج راضی کننده دارند؛ به همین دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند. هنگامیکه از تعمیر و نگهداری کم صحبت می شود، ممکن است با عدم نیاز به تعمیر و نگهداری به کلی اشتباه شود. بنابراین خاطر نشان می شود که علی رغم ساختار مستحکم و دوام بالای پروفیل های یو پی وی سی ساخته ی شرکت ویستا بست، همچنان به تعمیر و نگهداری دوره ای نیاز است. تعمیرات به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

تعمیرات سطحی پروفیل

آسیب های سطحی شامل خش و آسیب های جزئی که روی پنجره ایجاد می شوند و همچنین آسیب های ساختاری مانند سوراخ، براده و … می شوند. برای آسیب های سطحی، کیت های تعمیراتی خوبی طراحی شده اند. هر آنچه که برای تعمیر آسیب های سطحی نیاز است در این کیت لحاظ شده و می توان از آسیب های جزئی تا کلی را به طور کامل و با دقت فراوان (به طوری که ملاحظات زیبا شناختی رعایت شود) برطرف کرد.

تعمیرات اساسی پروفیل

این سطح از تعمیر معمولاً مربوط به آسیب هایی می شود که به سخت افزارهایی مهم مانند دستگیره، قفل و لولاها وارد شده است. عدمتاً سخت افزارهایی که درون درب ها و پنجره های یو پی وی سی قرار دارند به جایگزینی نیاز دارند. به طور مثال در صورت آسیب به مکانیزم قفل، به راحتی با تعویض این مکانیزم دوباره کل سیستم به درستی کار می کند.در مورد لولاها احتمالاً نیاز است که با لولاهایی با ابعاد بزرگتر جایگزین شوند.

در صورتیکه نیاز به معرفی مزایای یو پی وی سی های ویستا بست باشد؛ می توان به بازده ی گرمایی، عایق صوتی و ارزش مالی آن اشاره کرد. بازده ی گرمایی بالای پروفیل های یو پی وی سی در جلوگیری از هدر رفت انرژی ساختمان، بخصوص در فصول سرد سال، کمک شایانی می کند. میزان عایق بودن پنجره های چند جداره که از پروفیل های یو پی وی سی استفاده می کنند، در مناطق شهری بخصوص در نواحی پر رفت و آمد و همچنین مناطق صنعتی قابل حس است.درون پروفیل های یو پی وی سی تولیدی شرکت ویستا بست از تقویتی های فولاد گالوانیزه جهت بهبود استحکام و دوام، بخصوص در مواردی که قاب پنجره بزرگ است، کار می شود.

 

پروفیلهای تولیدی کارخانجات ویستا بست شامل پلیمرهای یو پی وی سی نیز می باشد که هم داخل ایران و هم در سایت های تولیدی خارج از کشور تولید می شوند. سیستم کنترل کیفیت این مجموعه به نحوی کار کرده که با بهره گیری از تکنولوژی یکسان و مواد اولیه ی همگون در تمامی کارخانجات تولیدی، با استفاده از نظارتی دقیق به کیفیتی فوق العاده و عالی برسند. واحد کنترل کیفیت، وظیفه ی نظارت روزانه و ساعتی دارد که با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از روش های به روز در زمینه ی کنترل کیفیت، تجزیه و تحلیل آماری و گزارش به دفتر مرکزی، کیفیت محصولات نهایی را تأیید می کند. داده های آماری به صورت ماهانه در دفتر مرکزی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 108
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 510
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,931
 • بازدید ماه : 22,585
 • بازدید سال : 161,516
 • بازدید کلی : 2,783,231