فروش بهترین پنجره ترمال بریک در کرج

فروش بهترین پنجره ترمال بریک در کرج, بهترین پروفیل ترمال بریک, مزایای پنجره های دوجدار , ساخت و فروش انواع درب و پنجره دوجداره الومینیومی

فروش در پنجره دو جداره کرج
فروش بهترین پنجره ترمال بریک در کرج, بهترین پروفیل ترمال بریک, مزایای پنجره های دوجدار , ساخت و فروش انواع درب و پنجره دوجداره الومینیومی
فروش بهترین پنجره ترمال بریک در کرج

فروش بهترین پنجره ترمال بریک در کرج , اگر قصد خرید پنجره مناسب برای ساختمان مسکونی یا تجاری را دارید، ممکن است بین پنجره‌های یو پی وی سی و پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک که به شکلی خاص طراحی شده‌اند، مردد باشید. پنجره‌های ترمال بریک در مقایسه با انواع دیگر، در برابر عوامل جوی مختلف و کاهش مصرف انرژی برتر هستند. پنجره های ترمال بریک اغلب در مقایسه با پنجره های بدون ترمال بریک دارای عملکرد بالاتری از لحاظ حرارتی و همچنین با فریم های باریک تر هستند.

فروش بهترین پنجره ترمال بریک در کرج 

پنجره‌های آلومینیومی حرارت و دما را به آسانی انتقال می دهند، برای از بین بردن این نقص از پروفیل ترمال بریک برای تولید درب و پنجره آلومینیومی استفاده می‌گردد. درب و پنجره دوجداره ترمال بریک از آخرین دستاوردهای صنعت آلومینیوم سازی جهان می‌باشد.

ترمال بریک در لغت به معنای شکست حرارتی است و همان طور که از نام آن پیداست موجب شکست حرارت و جلوگیری از انتقال آن می‌گردد. در پنجره آلومینیومی، ترمال بریک به این معنا می‌باشد که لایه‌ای خاص در میانه دیوارهای پروفیل آلومینیوم قرار می‌گیرد تا مانع از اتلاف انرژی در پنجره‌ دوجداره آلومینیومی ترمال بریک بشود. لاستیک‌های پلی آمید ما بین جدار داخلی و خارجی پروفیل توسط ماشین آلات دوخته می‌شوند و امکان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی را میسر می‌نماید.

 درب و پنجره های ترمال بریک انواع مختلفی دارند که از آن ها می توان به آلومینیوم ترمال بریک لولایی، کشویی، فول فرم لس و لیفت اشاره کرد

بهترین پروفیل پنجره ترمال بریک

در بهترین پروفیل ترمال بریک استفاده از تیغه‌های پلی آمید در پروفیل آلومینیومی، باعث می‌گردد تا ضریب انتقال حرارت آلومینیوم از ۲۰۳ به زیر ۴ کاهش پیدا کند. در واقع در بهترین پروفیل پنجره دوجداره ترمال بریک، پلی آمید رسانایی را در آلومینیوم قطع می‌کند. شکل و نحوه قرارگیری پلی‌آمید و مشخصات پروفیل در تعیین این عدد نقش مهمی را ایفا می‌کنند. در بهترین پروفیل ترمال بریک تیغه‌های پلی آمید با استفاده از دستگاه‌های مخصوص به هر یک از جدارهای پروفیل آلومینیوم دوخته می‌شوند.

بهترین پروفیل ترمال بریک شامل دو ویژگی زیر می‌باشد :


دوخت صحیح پلی آمید :

دوخت پلی آمید باید به صورت کاملا صحیح و توسط دستگاه‌های مخصوص انجام گیرد که در غیر این صورت امکان دارد در بعضی از نقاط اتصال تیغه‌ها با پروفیل آلومینیوم کاملا قطع شود که این موضوع باعث کاهش مقاومت رسانایی آلومینیوم می‌شود.

مقاومت مکانیکی کشوها :

در طراحی پنجره جهت تولید باید حتما به مواردی چون وزن لنگه و عرض و ارتفاع بازشو از پروفیل‌های مناسب و استاندارد استفاده شود.

بازدید : 13 پنجشنبه 26 خرداد 1401 زمان : 9:14
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 7
 • آی پی امروز : 54
 • آی پی دیروز : 136
 • بازدید امروز : 162
 • باردید دیروز : 1,169
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 1,331
 • بازدید ماه : 3,764
 • بازدید سال : 166,539
 • بازدید کلی : 2,788,254