قیمت شیشه استاندارد در کرج

قیمت شیشه استاندارد در کرج, فروش شیشه استاندارد پنجره دوجداره, فروش شیشه سکوریت, لیست قیمت شیشه ساختمان, قیمت بهترین شیشه دوجداره کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت شیشه استاندارد در کرج, فروش شیشه استاندارد پنجره دوجداره, فروش شیشه سکوریت, لیست قیمت شیشه ساختمان, قیمت بهترین شیشه دوجداره کرج
قیمت شیشه استاندارد در کرج

قیمت شیشه استاندارد در کرج: قیمت شیشه استاندارد دوجداره براساس هزینه ساخت ، حمل ، و جابجایی در طبقات میشود حساب می شود. قیمت شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره ، رنگ و ضخامت شیشه همه متفاوت می باشد وهمچنین قیمت شیشه های پنجره دوجداره و سه جداره براساس مترمربع حساب می شود. شما مشتریان عزیز برای اطلاع دقیق از قیمت شیشه استاندارد می توانید با شرکت پنجره ماندگار در کرج تماس بگیرید:

02632528209 . 02632566480 . 09125463406

مشخصات شیشه استاندارد در کرج

از مهم ترین مشخصات شیشه دوجداره استاندارد نحوه تولید می باشد چرا که باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام مراحل تولید شیشه دوجداره استاندارد درب و پنجره دوجداره باید توسط ماشین آلات مخصوص و مکانیزه صورت پذیرد تا از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار باشد. درب و پنجره استاندارد زمانی عایق 100% خواهد بود که در آن از شیشه استاندارد استفاده شده باشد. زیرا ۸۰درصد پنجره شما را شیشه دوجداره در بر می گیرد. این شرکت در کرج همواره دغدغه عرضه محصولاتی با کیفیت و بالا نگاه داشتن کیفیت شیشه های دوجداره تولیدی کشورمان را داشته است و تمام تلاش خود را برای پر کردن این خلا به کار بسته است.

در صورت خرید درب و پنجره دوجداره حتما از شیشه دوجداره استاندارد استفاده نمایید تا بازده مورد نظر را از درب و پنجره یو پی وی سی کسب نمایید به همین منظور باید به مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای درب و پنجره های دوجداره دقت نمایید.

۱- استفاده از شیشه های فلوت و درجه A دردرب و پنجره دوجداره :وجود هرگونه خال و جوش و یا خط و یا عدم دید شفاف نشان ندهنده این است که لایه های شیشه دوجداره شما گرید A نمی باشد و از شیشه درجه B و یا شیشه شیت استفاده شده است.

۲- استفاده از اسپیسر آلومینیومی یکپارچه :اسپیسرهای آلومینیومی بین دوچداره باید بصورت یکپارچه در کنج ها باشد و فقط در یک نقطه و آن هم در یکی از اضلاع به یکدیگر متصل شده باشند. در غیر این صورت شیشه دوجداره شما استاندارد نمی باشد.

۳- استفاده از چسب اولیه تزریقی – بوتیل تزریقی :اسپیسر آلومینیومی توسط بوتیل تزریقی و نه بوتیل نواری، باید به شیشه دوجداره متصل گردد. علامت تشخیص وجود بوتیل تزریق آن است که وقتی شیشه دوجداره را از روبه رو نگاه می کنیم هرگز اسپیسر آلومینیومی دیده نشود و کاملا بصورت یکنواخت توسط چیب پوشانده شده باشد و بصورت یکدست مشکی با چسب ثانویه تلفیق شده باشد. در سیستم تولید صنعتی استاندارد اسپیسرها ابتدا توسط دستگاه بوتیل زنی، بوتیل دار شده و سپس بر روی شیشه نصب میگردند. این امر برای پرس اولیه شیشه ها بر روی یکدیگر انجام میپذیرد.

4- استفاده از چسب ثانویه پلی سولفاید: در تولید شیشه دوجداره از دو نوع چسب اولیه بوتیل و چسب ثانویه پلی سولفاید استفاده می گردد. حتما باید از نوع مرغوب آن و به مقدار کافی استفاده شود. روش تشخیص آن هم این است که وقتی شیشه دوجداره را از روبه رو ( قیل از نصب در غاب پنجره دوجداره یو پی وی سی ) نگاه می کنیم دور تا دور آن یک نوار مشکی از چسب دیده می شود که ضخامت و یا پهنای آن حتما حتما باید ۵میلی متر باشد و یکدست مشکی دیده شود و از زیر آن اسپیسر آلومینیومی دیده نشود ، به قولی کچلی نداشته باشد.

۵- دیده شدن سوپاپ گاز: دو عدد سوپاپ گاز باید در یکی از اضلاع شیشه دوجداره بر روی اسپیسر آلومینیومی وجود داشته باشد. اگز گاز آرگون تزریق شده باشد ، سطح داخلی شیشه دوجداره شما با سطح خارجی آن باید اختلاف دما داشته باشد.

۶- تزریق سلیکاژل یا همان مواد رطوبت گیر در داخل اسپیسر ها: در دو ضلع از شیشه دوجداره شما باید سلیکاژل و یا مواد رطوبت گیر تزریق گردد تا رطوبت بین دوجداره را جذب خود نماید. در غیر اینصورت شیشه دوجداره شما بخار می گیرد.

قیمت شیشه استاندارد در کرج با دارا بودن تمام خصوصیات بالا برای شما مشتریان عزیز محاسبه می شود.

درباره شیشه دوجداره ,
بازدید : 2165 سه شنبه 14 آذر 1396 زمان : 13:52
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 515
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 32
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 183
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 183
 • بازدید ماه : 2,616
 • بازدید سال : 165,391
 • بازدید کلی : 2,787,106