قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار در کرج

قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار در کرج, فروش پنجره دوجداره در کرج, خرید پنجره یو پی وی سی طرح دار, قیمت پنجره upvc, نصب انواع پنجره 2 جداره, نمایندگی پنجره upvc

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار در کرج, فروش پنجره دوجداره در کرج, خرید پنجره یو پی وی سی طرح دار, قیمت پنجره upvc, نصب انواع پنجره 2 جداره, نمایندگی پنجره upvc
قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار در کرج

قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار در کرجنصب پنجره دوجداره طرح دارمرحله اي متفاوت از توليد پنجره دوجداره است. پنجره یو پی وی سی طرح دار در كارخانه ساخت پنجره با استفاده از پروفيل هاي upvc توليد مي شود. شيشه های طرح داردوجداره پنجره در محل كارخانه يا در كارخانه شيشه سازي به صورت جداگانه توليد مي شود. شيشه و پنجره upvc به محل نصب پنجره حمل مي گردند. و كار نصب آغاز مي شود. نصب پنجره upvc به صورت مختصر شامل مراحلی است که به اختصار توضیح داده میشود.دوام و کیفیت درب و پنجره دوجداره کاملا بستگی به کار نصاب درب و پنجره دوجداره است.

 

 

قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار در کرج

- آماده سازي محل نصب پنجره دوجداره طرح دار

در صورتي كه ساختمان نوساز است و پنجره ها براي اولين بار نصب مي شوند، در مرحله ساخت بايد جاي پنجره آماده شده باشد كه معمولاً از يك كلاف فلزي براي استحكام و زيبايي بيشتر استفاده مي شود. هرچند مي توان پنجره را بدون قاب فلزي هم نصب كرد، اما براي افزايش استحكام و امنيت از قاب فلزي استفاده مي شود. در صورتي كه پنجره جديد را با پنجره هاي قديمي جايگزين مي كنيد، ابتدا بايد پنجره هاي قديمي برداشته شوند و تنها يك قاب از آن ها باقي بماند.

2- نصب پنجره طرح دار

در اين مرحله پنجره در محل خود نصب مي شود و با استفاده از پيچ هاي مخصوص، در جاي خود محكم مي گردد. تعداد و نوع پيچ ها در استحكام محل پنجره بسيار مؤثر است.

3- نصب شيشه هاي دو جداره طرح دار و رگلاژ:

در اين مرحله شيشه نصب مي گردد و لنگه هاي پنجره upvc رگلاژ مي شود تا علاوه بر سهولت در باز و بسته شدن، از عايق بندي مناسب نيز برخوردار باشد.

4- آب بندي پنجره upvc

در اين مرحله  با استفاده از چسب هاي آب بندي سيليكون ، درزهاي كنار پنجره آب بندي مي شوند تا از ورود و خروج گرما، گرد و خاك و آلودگي صوتي جلوگيري شود.

 

به خاطر داشته باشيد كه نصب پنجره upvc كاري تخصصي است و در حقيقت زيبايي و استحكام پنجره شما به اين مرحله بستگي دارد.

نصب پنجره دوجداره

قیمت نصب پنجره دوجداره طرح دار

شرایط نصب درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره

درب و پنجره های دوجداره با پروفیل یو پی وی سی به دلیل خاصیت پلیمری و تحمل دمایی خاص خود، قبل از نصب باید در دمای استاندارد ۵الی ۳۵درجه نگهداری و نصب شوند. در زمان استفاده فشار خاصی به درب و  پنجره های دوجداره وارد نمی شود بنابراین تا حد امکان از جابجایی بیش از حد و بی مورد آنها قبل از نصب جلوگیری شود .

البته یک پنجره خوش ساخت با یراق آلات و پروفیل استاندارد به ویژه با یراق آلات دو حالته و رگلاژپذیر پس از جای گیری و نصب کامل در جای خود می تواند فشار و وزنی بیش از یک صد کیلو گرم را در سطح یک لنگه خود پخش و تحمل نماید و در شیشه و یراق و پروفیل و جوش آن هیچ مشکلی به وجود نیاید. بنابراین شرایط دمایی فقط در هنگام نصب اهمیت می یابد.

بازدید : 845 پنجشنبه 06 تير 1398 زمان : 11:8
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 450
 • افراد آنلاین : 5
 • آی پی امروز : 70
 • آی پی دیروز : 126
 • بازدید امروز : 828
 • باردید دیروز : 2,483
 • گوگل امروز : 356
 • گوگل دیروز : 1332
 • بازدید هفته : 13,772
 • بازدید ماه : 38,398
 • بازدید سال : 136,515
 • بازدید کلی : 2,758,230