قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا در کرج

قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا در کرج, فروش پنجره دوجداره, خرید پنجره ارسی کرج, پنجره قدیمی upvc, قیمت پنجره یو پی ویر سی, پنجره با طرح های زیبا کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا در کرج, فروش پنجره دوجداره, خرید پنجره ارسی کرج, پنجره قدیمی upvc, قیمت پنجره یو پی ویر سی, پنجره با طرح های زیبا کرج
قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا در کرج

قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا در کرجاستفاده از از پنجره های ارسی با گره چینی های چوب و شیشه های رنگی در معماری ایرانی اسلامی به وفور دیده می شود. این پنجره های سنتی در هنگام تابش نور خورشید نمایی بسیار زیبا را از رنگ های سبز و قرمز آبی را با ساز چوب و شیشه به نمایش میگذارد. این پنجره های جذاب علاوه بر زیبایی خاصی که دارند دارای فواید بسیاری نیز می باشند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. تنها نقطه ضعف این پنجره ها جهت استفاده در ساختمان های امروزی عدم عایق بودن و هزینه ساخت بالای آن می باشد که با ورود صنعت یو پی وی سی و ساخت پنجره های ارسی دوجداره این مشکل رفع شده است.

قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا در کرج

خواص نسل جدید پنجره upvc ارسی

نور: با توجه به وجود شیشه های رنگی، این امر باعث می گردد تا نور خورشید به صورت معتدل به داخل فضای ساختمان بتابد، نه کمتر و نه بیشتر.

روانشناسی رنگ ها: از نظر روانشناسی رنگ های مختلف این شیشه ها و ایجاد نورهای هم رنگشان بر روی انسان تأثیرات مختلفی می گذارد، که هر رنگ کنار رنگ دیگر شدت این تأثیر را خنثی می کند و مقدار مناسب آن را تنظیم و تعدیل می کند. بیشتر رنگ های استفاده شده در شیشه های دوجداره اُرسی رنگ های لاجوردی، قرمز، سبز و آبی هستند که هرکدام به تنهایی یک تأثیر روانشناختی مجرایی دارند.

زیبایی: طرح های گره چینی با شیشه های رنگی ترکیب های بدیعی پدید می آورند و بدین صورت هماهنگی بین این شبکه های هندسی و نورهای رنگی باعث ایجاد زیبایی دلپذیر می شوند.

محرمیت: این پنجره های upvc دوجداره که به سبک پنجره اُرسی ساخته می شوند باعث محدود کردن دید از بیرون به درون خانه و ایجاد محرمیت می شود.

خواص صوتی: نسل جدید این پنجره های یو پی وی سی که به سبک اُرسی تولید می شوند دارای قابلیت های بالایی در محدود کردن آلودگی های صوتی دارند و می توانند شدت صوت را تا میزان 70 درصد کاهش دهند. همچنین گره چینی های موجود در طراحی این سبک از پنجره ها باعث شکست های متعدد صوت می گردند که تابع قوانین علم آکوستیک است. فرم های شش وجهی نیز دارای خواص صوتی هستند، از کاربرد صوتی شش وجهی در طبیعت می توان کندوی زنبور عسل را مثال آورد که دقیقاً عمل انتقال صوت را انجام می دهد.

 

دور کردن حشرات مزاحم: شیشه های رنگی پنجره های اُرسی با ایجاد نورهای رنگارنگ باعث دور شدن و خارج شدن حشرات مزاحم از فضای بیرونی اتاق های دارای پنجره های اُرسی می شوند.

پنجره ارسی دوجداره ارسی

قیمت پنجره ارسی قدیمی طرح های زیبا

تولید این سبک از پنجره های دوجداره اُرسی با استفاده از پروفیل های یو پی وی سی  طرح چوب و گره چینی های چوبی و pvc و شیشه های دوجداره رنگی صورت می گیرد که یک مجموعه کاملاً عایق با یک ساختار معماری اصیل ایرانی اسلامی را به نمایش می گذارد.

بازدید : 911 یکشنبه 12 خرداد 1398 زمان : 11:55
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 8
 • آی پی امروز : 106
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 475
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,896
 • بازدید ماه : 22,550
 • بازدید سال : 161,481
 • بازدید کلی : 2,783,196