قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن شیشه دکوراتیو

قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن شیشه دکوراتیو, فروش شیشه دوجداره دکوراتیو, خرید پنجره یو پی وی سی پلاس پن, قیمت پنجره upvc در زنجان, نمایندگی پنجره دوجداره

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن شیشه دکوراتیو, فروش شیشه دوجداره دکوراتیو, خرید پنجره یو پی وی سی پلاس پن, قیمت پنجره upvc در زنجان, نمایندگی پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن شیشه دکوراتیو

قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن شیشه دکوراتیو: میزان عایق بندی و قیمت پنجره دوجداره پلاس پن چقدر است؟ پنجره دوجداره پلاس پن کشویی با شیشه دکوراتیو از محبوبترین و بهینه ترین پنجره دوجدارهUPVC می باشد. با این حال میزان عایق بندی این نوع پنجره دوجداره در برابر آلودگی های صوتی و گردوغبار کمتر از سایر حالت های بازشو پنجره دوجداره(تک حالته، دوحالته، آکاردئونی، پنجره upvc محوری و فولکس واگنی) می باشد.شرکت پنجره ماندگار از پروفیل  پلاس پن برای افزایش میزان عایق بندی و افزایش کارایی این محصول در درب و پنجره دوجداره از دو نوع پنجره کشویی استفاده می کند.

قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن شیشه دکوراتیو

پنجره دوجداره کشویی شرکت پنجره ماندگار با پروفیل پلاس پن با نام سری W260 شناخته می شود  و همانند دیگر محصولات  پلاس پن به رنگ سفید با شفافیت بالا با استفاده از بهترین مواد اولیه UPVC اروپایی تولید شده است. در این سری کشویی درب و پنجره دو جدارهUPVC، دو مدل تک ریل (مونو ریل) و جفت ریل وجود دارد که به شرح خصوصیات این دو می پردازیم:

پنجره دوجداره کشویی جفت ریل  پلاس پن

استفاده از ریل کشویی در درب و پنجره دوجداره جفت ریل  پلاس پن موجب کاهش میزان عایق بندی این مدل پنجره دو جداره UPVC شده است. با این حال میزان عایق بندی آن نسبت به پنجره های قدیمی(چوبی و آهنی) بسیار بیشتر و محسوس می باشد و دلیل برعدم تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره کشویی نمی شود. از جمله مشخصه های این سری پروفیل  پلاس پن، 3 محفظه بودن و عرض 8.5 سانتی آن می باشد که زیبایی خاصی به پنجره دوجداره می بخشد. در این محصول بدلیل وجود دو ریل مجزا از یکدیگر، با درخواست مشتری می توان قابلیت باز شدن هر دو لنگه را قرارداد (در صورت دولنگه بودن).

قیمت پنجره دوجداره پلاس پن

قیمت پنجره دوجداره در زنجان پلاس پن

پنجره  پلاس پن کشویی تک ریلپنجره دوجداره کشویی تک ریل  پلاس پن

این نوع پنجره دوجداره  پلاس پن، متناسب با اقلیم های مختلف آب وهوایی طراحی شده است و دارای استاندارد های روز دنیا از قبیل RAL GZ 716/1، BS EN 12608، DIN EN12608 و EN12608 می باشد. در طراحی پنجره دو جداره کشویی تک ریل به جای بکاربردن دو ریل در کنار یکدیگر، از یک ریل به همراه یک لنگه ثابت استفاده شده است که موجب افزایش میزان عایق بندی دربرابر حرارت و برودت، آلودگی های صوتی و گردوغبار می شود. همچنین می توان از شیشه سه جداره نیز در این پنجره دوجداره  پلاس پن استفاده کرد.

در این محصول یکی از دولنگه را می توان بازشو کرد و لنگه دیگر بصورت ثابت می باشد. در تصویر جلو از برش پنجره  پلاس پن کشویی تک ریل را مشاهده می کنید. قیمت پنجره دوجداره  پلاس پن کشویی (تک ریل) نسبت به جفت ریل بالاتر است.

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 513
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 106
 • آی پی دیروز : 119
 • بازدید امروز : 477
 • باردید دیروز : 725
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 1,898
 • بازدید ماه : 22,552
 • بازدید سال : 161,483
 • بازدید کلی : 2,783,198