قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک در ایران

قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک در ایران, قیمت پنجره یو پی وی سی, خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره خارجی, نصب پنجره upvc آلمانی, پنجره 2 جداره ترک در ایران

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک در ایران, قیمت پنجره یو پی وی سی, خرید پنجره دوجداره, خرید پنجره خارجی, نصب پنجره upvc آلمانی, پنجره 2 جداره ترک در ایران
قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک در ایران

قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک در ایران:  کارخانه Kneer در سال ۱۹۳۲در آلمان فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. امروزه Kneer با بیش از ۶۵۰نفر پرسنل در سه شهر آلمان دارای خطوط تولید مجهز و پیشرفته جهت تولید در و پنجره چوبی می‌باشد.پنجره‌های چوبی Kneer ویو پی وی سیبصورت دوجداره و سه جداره تمام چوب بوده که با کیفیت بسیار بالا طراحی و تولید میشود.لازم به ذکر است که در صورت نیاز می توان بخشی از قسمتهای بیرونی پنجره upvc را با طیف متنوعی از آلومینیوم جایگزین نمود که در اینصورت پنجره دو جداره و سه جداره چوب –آلومینیوم با کیفیتی بسیار بالا در دسترس خواهد بود.

قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک در ایران

یکی دیگر از پنجره های برند آلمانی آلو پلاست است. آلوپلاست با مالکیت خانوادگی در سال 1982 در شهر اتلینگن آلمان تاسیس شد. آلوپلاست با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید پروفیل آلمانی و درب و پنجره دوجداره آلمانی یکی از پیشگامان تکنولوژی در این عرصه می باشد. اعتبار، کیفیت سازگار و نوآوری از نکات نیل به موفقیت این شرکت در تولید درب و پنجره آلمانی است. پروفیل آلوپلاست با شعار کیفیت الویت ماست –  در تمامی زیر فرایندها، موفق به اخذ گواهینامه های زیر می باشد.

استاندارد های پنجره دوجداره آلوپلاست

استاندارد رال پنجره آلوپلاست: استاندارد Ral براساس معیار و شرایط  کیفی معین صادر شده و بطور منظم تحت نظارت موسسات و آزمایشگاه های مستقل مانند SKZ, Süddeutsches Kunststoff-Zentrum and IFT, Institut für Fenstertechnik  قرار می گیرد. درب و پنجره UPVC آلوپلاست دارای نشان استاندارد Ral  بوده و بطور مستمر شرایط کیفی محصولات بررسی می گردد.

پنجره دو جداره آلمانی

قیمت پنجره دو جداره خارجی آلمانی ترک

استاندارد CEاستاندارد CE نشان دهنده انطباق محصولات براساس دستورالعمل ها و استانداردهای اروپایی بوده و توسط کمیته استاندراد سازی CEN صادر می شود. پنجره دوجداره آلمانی آلوپلاست کلیه شرایط استاندارد CE را برآورد و بصورت منظم توسط موسسه IFT مورد بازرسی قرار می گیرد.

گواهینامه ISO-9001گواهینامه ISO-9001 بیانگر مدیریت کیفیت جامع و بهبود مستمر شرایط تولید است که تحت نظارت موسسه استاندارد بریتانیا قراردارد. پروفیل آلمانی آلوپلاست به مدت 20 سال مورد تایید شرکت ISO می باشد.

SKZگواهینامه skz  از بزرگترین موسسات معتبر و تایید شده در اروپا برای نظارت بر تضمین کیفیت بیش از 900 محصولات برای400  شرکت است.

برند آلمانی پنجره دوجداره آلوپلاست با خصوصیات ویژه  خود، بیشترین سهم بازار درب و پنجره دوجداره اروپا را در اختیار دارد. از جمله خصوصیات آلوپلاست می توان سطح کیفی بالا، تکنولوژی روز دنیا، خلاقیت و نوآوری در بهینه سازی محصول را می توان نام برد. قیمت پنجره آلمانی آلوپلاست تقریبا نسبت به پنجره های UPVC با برند ایرانی و ترک ضریب 1.75 تا 2 را در بر میگیرد. که عمده عوامل تاثیرگذار بر قیمت پنجره آلوپلاست را پروفیل و یراق آلات (یراق آلات آلمانی با برند های روتو و جی یو معمولا استفاده می شود و استفاده از یراق با برند ترک برای پروفیل آلمانی غیر منطقی است) تشکیل می دهد.

برای استفاده بهینه از فضای دسترس، پنجره آلمانی آلوپلاست بیشترین تنوع پروفیل را به مشتریان خود عرضه می کند. از جمله پنجره آلمانی و یا پروفیل آلوپلاست می توان پنجره IDEA 4000 و Multi Sliding را نام برد. برای اطلاعات بیشتر بر روی محصولات پنجره دوجداره آلوپلاست زیر کلیک کنید:

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 515
 • افراد آنلاین : 3
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 128
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 128
 • بازدید ماه : 2,561
 • بازدید سال : 165,336
 • بازدید کلی : 2,787,051