مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای پنجره دوجداره در کرج upvc

از آنجایی که بیشترین قسمت پنجره را شیشه در بر گرفته است پس مهم ترین عامل در جلوگیری از هدر رفتن انرژی می باشد. پنجره دوجداره در کرج با شیشه دوجداره استاندارد عایق 100% می باشد پس هنگام خرید پنجره دوجداره upvc کرج حتما از شیشه دوجداره استاندارد استفاده کنید تا بازده مورد نظر را از پنجره…

فروش در پنجره دو جداره کرج
از آنجایی که بیشترین قسمت پنجره را شیشه در بر گرفته است پس مهم ترین عامل در جلوگیری از هدر رفتن انرژی می باشد. پنجره دوجداره در کرج با شیشه دوجداره استاندارد عایق 100% می باشد پس هنگام خرید پنجره دوجداره upvc کرج حتما از شیشه دوجداره استاندارد استفاده کنید تا بازده مورد نظر را از پنجره…

از آنجایی که بیشترین قسمت پنجره را شیشه در بر گرفته است پس مهم ترین عامل در جلوگیری از هدر رفتن انرژی می باشد. پنجره دوجداره در کرج با شیشه دوجداره استاندارد عایق 100% می باشد پس هنگام خرید پنجره دوجداره upvc کرج حتما از شیشه دوجداره استاندارد استفاده کنید تا بازده مورد نظر را از پنجره دوجداره در کرج کسب نمایید.


http://up.ubct.ir/view/2364259/double%20glazed%20window20.jpg

از آنجایی که بیشترین قسمت پنجره را شیشه در بر گرفته است پس مهم ترین عامل در جلوگیری از هدر رفتن انرژی می باشد. پنجره دوجداره در کرج با شیشه دوجداره استاندارد عایق 100% می باشد پس هنگام خرید پنجره دوجداره upvc کرج حتما از شیشه دوجداره استاندارد استفاده کنید تا بازده مورد نظر را از پنجره دوجداره در کرج کسب نمایید.
این شرکت در کرج همواره دغدغه عرضه محصولاتی با کیفیت و بالا نگاه داشتن کیفیت شیشه های دوجداره پنجره upvc کرج تولیدی کشورمان را داشته است و تمام تلاش خود را برای پر کردن این خلا به کار بسته است. در صورت خرید درب و پنجره دوجداره در کرج حتما از شیشه دوجداره استاندارد استفاده نمایید تا بازده مورد نظر را از درب و پنجره دو جداره کرج کسب نمایید به همین منظور باید به مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای پنجره دوجداره upvc در کرج دقت نمایید. از مهم ترین مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای پنجره دوجداره upvc کرج نحوه تولید می باشد چرا که باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام مراحل تولید شیشه دوجداره استاندارد درب و پنجره دوجداره در کرج باید توسط ماشین آلات مخصوص و مکانیزه صورت پذیرد تا از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار باشد.
در ذیل بطور خلاصه مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای پنجره دوجدارهupvc کرج را بیان کرده ایم.
۱- استفاده از شیشه های فلوت درجه A در پنجره دو جداره کرج
وجود هرگونه خال و جوش و یا خط و یا عدم دید شفاف نشان ندهنده این است که لایه های شیشه دوجداره شما گرید A نمی باشد و از شیشه درجه B و یا شیشه شیت استفاده شده است.
۲- استفاده از اسپیسر آلومینیومی یکپارچه
اسپیسرهای آلومینیومی بین دوجداره باید بصورت یکپارچه در کنج ها باشد و فقط در یک نقطه و آن هم در یکی از اضلاع به یکدیگر متصل شده باشند. در غیر این صورت شیشه دوجداره شما استاندارد نمی باشد. اسپیسرهای آلومینیومی ۲ وظیفه اصلی بر عهده دارند. یکی ایجاد فضای مناسب بین دو شیشه (بنا به نیاز در عرضهای مختلف تولید میشوند) و دیگر تزریق سلیکاژن (نمگیر) در درون اسپیسرها برای رطوبت زدایی از فضای بین شیشه ها.

http://up.ubct.ir/view/2364260/double%20glazed%20window14.jpg

۳- استفاده از چسب اولیه تزریقی – بوتیل تزریقی
اسپیسر آلومینیومی توسط بوتیل تزریقی و نه بوتیل نواری، باید به شیشه دوجداره متصل گردد. علامت تشخیص وجود بوتیل تزریق آن است که وقتی شیشه دوجداره را از روبه رو نگاه می کنیم هرگز اسپیسر آلومینیومی دیده نشود و کاملا بصورت یکنواخت توسط چسب پوشانده و بصورت یکدست مشکی با چسب ثانویه تلفیق شده باشد.
۴- استفاده از چسب ثانویه پلی سولفاید
در تولید شیشه دوجداره استاندارد درب و پنجره دوجداره در کرج از دو نوع چسب اولیه بوتیل و چسب ثانویه پلی سولفاید استفاده می گردد. حتما باید از نوع مرغوب آن و به مقدار کافی استفاده شود. روش تشخیص به این گونه است که وقتی شیشه دوجداره را از روبه رو ( قبل از نصب در غاب پنجره ) نگاه می کنید دور تا دور آن یک نوار مشکی از چسب دیده می شود که ضخامت و یا پهنای آن حتما حتما باید ۵ میلی متر و به رنگ مشکی باشد و از زیر آن اسپیسر آلومینیومی دیده نشود.
۵- دیده شدن سوپاپ گاز
دو عدد سوپاپ گاز باید در یکی از اضلاع شیشه دوجداره استاندارد پنجره یو پی وی سی بر روی اسپیسر آلومینیومی وجود داشته باشد. اگر گاز آرگون تزریق شده باشد ، سطح داخلی شیشه دوجداره شما با سطح خارجی آن باید اختلاف دما داشته باشد. بدین صورت که داخل گرم و بیرون سرد باشد, اگر هر دو سمت سرد بود نشان این است که گاز آرگون تزریق نشده است و شیشه دوجداره از استاندارد کافی برخوردار نمی باشد.
۶- تزریق سلی کاژل Silica gel یا همان مواد رطوبت گیر در داخل اسپیسر ها
در دو ضلع از شیشه دوجداره استاندارد پنجره یو پی وی سی باید سلی کاژل Silica gel و یا مواد رطوبت گیر تزریق گردد تا رطوبت بین دوجدار را جذب خود نماید در غیر اینصورت شیشه دوجداره بخار می گیرد. علامت وجود سلی کاژل در داخل اسپیسر آن است که وقتی شیشه دوجداره را تکان می دهید باید صدای جابجایی مثل شن و یا نمک در داخل اسپیسر و شیشه دوجداره شنیده شود.
باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام مراحل تولید شیشه دوجداره استاندارد درب و پنجره دوجداره در کرج باید توسط ماشین آلات مخصوص و مکانیزه صورت پذیرد. شرکت پنجره ماندگار در کرج همواره دغدغه عرضه محصولاتی با کیفیت و بالا نگاه داشتن کیفیت شیشه های دوجداره تولیدی کشورمان را داشته است و تمام تلاش خود را برای پر کردن این خلا به کار بسته است. خلایی که از دو منظر صنعت ما را رنج می دهد: از یک سو شاهد نزول کیفیت محصولات عمدتا وارداتی در کشور هستیم و از سوی دیگر فقدان آگاهی های لازم بر پیچیدگی این وضعیت دامن زده است. در این بحوبحه شرکت پنجره ماندگار در کرج می کوشد در هر دو جبهه فعالیت کند و تا به امروز نیز نقش قابل قبولی را ایفا کرده است.

http://up.ubct.ir/view/2356583/28.jpg

انواع شیشه های دو جداره درب و پنجره دوجدار
شیشه دوجداره ساده : از دو جداره شیشه فلوت ساده تشکیل شده است .
شیشه دوجداره رنگی : از یک جداره رنگی و یک جداره ساده شیشه تشکیل شده است .
شیشه دوجداره رفلکس : این نوع شیشه دو جداره از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس ساخته می شود که جداره شیشه رفلکس باید به طرف بیرون قرار گیرد, شیشه های رفلکس از عبور نور شدید خورشید به شدت جلوگیری می کنند.
شیشه دوجداره سکوریت : شیشه دوجداره سکوریت در هنگام شکستن کاملاً خرد شده و باعث ایجاد تیکه های بزرگ و خطرناک شیشه نمی گردد .شیشه های جانبی خودروها از نوع سکوریت است .
شیشه دوجداره لمینت : شیشه های لمینت معمولاً در کارخانه تولید شیشه از دو جداره شیشه ساده به ضخامت ۳ میلی متر و یک لایه رزین در وسط آنها تشکیل شده است .

درباره شیشه دوجداره ,
بازدید : 489 چهارشنبه 24 آبان 1396 زمان : 6:50
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 2
 • آی پی امروز : 217
 • آی پی دیروز : 186
 • بازدید امروز : 2,142
 • باردید دیروز : 1,039
 • گوگل امروز : 63
 • گوگل دیروز : 56
 • بازدید هفته : 2,142
 • بازدید ماه : 112,693
 • بازدید سال : 327,266
 • بازدید کلی : 809,060