نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در قزوین

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در قزوین, فروش پنجره دوجداره, خرید پنجره یو پی وی سی در قزوین, قیمت پنجره upvc, نمایندگی پنجره وین تک در قزوین, تعویض پنجره

فروش در پنجره دو جداره کرج
نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در قزوین, فروش پنجره دوجداره, خرید پنجره یو پی وی سی در قزوین, قیمت پنجره upvc, نمایندگی پنجره وین تک در قزوین, تعویض پنجره
نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در قزوین

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در قزوین: در مجموعه های صنعتی شرکت وین تک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده میشود و با اتکا به دانش فنی مهندسان و کارشناسان با تجربه خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن 12 خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان  اقدام به تولید پروفیلهای درب و پنجره دوجداره upvc با بالاترین استانداردها و کیفیت کرده استپروفیلهای یو پی وی سی وین تک به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا بر پایه سفید تولید میشود که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه وترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر بوده،به طوریکه در مقایسه با تولیدات شرکتهای مختلف، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد.

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک در قزوین

پنجره هایی که از پروفیل های یو پی وی سی بهره می گیرند، از کنار هم قرار دادن پروفیل های بریده شده ساخته می شوند. جهت اتصال کامل این پروفیل ها از جوش گرمایی یا اتصالات بخصوص استفاده می شود. مقاطع تقویت کننده ی آلومینیومی یا فولادی درون پروفیل های یو پی وی سی به مقدار و شکل مورد نیاز مصرف می شوند تا استحکام بیشتری به پروفیل ها ببخشند.

اگر چه یو پی وی سی ها بر پایه ی پلیمر کلراید پلی وینیل تشکیل شده اند. با این حال، برای آنکه بتوانند در پنجره ها مصرف شوند، مقادیری مواد افزوده و تثبیت کننده نیاز است. افزودنی های تثبیت کننده ی مخصوص ضد اشعه ی فرا بنفش و گرما جزئی اصلی در فرمول پی وی سی است که توسط تولیدکنندگان پنجره های یو پی وی سی استفاده می شود.یو پی وی سی (upvc) سخت و غیر قابل انعطاف هستند. در حقیقت آنها فرمی مقاوم از پی وی سی ها شناخته می شوند که اغلب در کارهای ساختمانی مانند قاب درب و پنجره ها، لوله های آب و … استفاده می شوند.

نمایندگی پنجره دوجداره وین تک

کارکرد، استحکام و مقاومت یو پی وی سی های تولیدی شرکت وین تک مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج راضی کننده دارند؛ به همین دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند. هنگامیکه از تعمیر و نگهداری کم صحبت می شود، ممکن است با عدم نیاز به تعمیر و نگهداری به کلی اشتباه شود. بنابراین خاطر نشان می شود که علی رغم ساختار مستحکم و دوام بالای پروفیل های یو پی وی سی ساخته ی شرکت وین تک، همچنان به تعمیر و نگهداری دوره ای نیاز است. تعمیرات به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

تعمیرات سطحی پروفیل

آسیب های سطحی شامل خش و آسیب های جزئی که روی پنجره ایجاد می شوند و همچنین آسیب های ساختاری مانند سوراخ، براده و … می شوند. برای آسیب های سطحی، کیت های تعمیراتی خوبی طراحی شده اند. هر آنچه که برای تعمیر آسیب های سطحی نیاز است در این کیت لحاظ شده و می توان از آسیب های جزئی تا کلی را به طور کامل و با دقت فراوان (به طوری که ملاحظات زیبا شناختی رعایت شود) برطرف کرد.

تعمیرات اساسی پروفیل

 

این سطح از تعمیر معمولاً مربوط به آسیب هایی می شود که به سخت افزارهایی مهم مانند دستگیره، قفل و لولاها وارد شده است. عدمتاً سخت افزارهایی که درون درب ها و پنجره های یو پی وی سی قرار دارند به جایگزینی نیاز دارند. به طور مثال در صورت آسیب به مکانیزم قفل، به راحتی با تعویض این مکانیزم دوباره کل سیستم به درستی کار می کند.

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 515
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 123
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 123
 • بازدید ماه : 2,556
 • بازدید سال : 165,331
 • بازدید کلی : 2,787,046