انواع پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کرج

انواع پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کرج, قیمت پنجره دوجداره, خرید پنجره یو پی وی سی کرج, فروش پنجره upvc جدید, تعویض انواع پنجره, نمایندگی پنجره 2 جداره

فروش در پنجره دو جداره کرج
انواع پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کرج, قیمت پنجره دوجداره, خرید پنجره یو پی وی سی کرج, فروش پنجره upvc جدید, تعویض انواع پنجره, نمایندگی پنجره 2 جداره
انواع پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کرج

انواع پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کرجانتخاب پنجره ای مناسب برای خانه و دفتر و محل کار  شما می تواند با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن قرار گرفته اید، ابعاد پنجره، نوع آن، مدل طراحی شده، کاربرد، عملکرد، جنس قاب و شیشه، روش نصب آن و سایر متغیرها، متفاوت باشد. در نتیجه این مسئله می تواند با ظاهری ساده و آسان، تبدیل به موضوعی حساس و پیچیده شود. در ادامه فرایند انتخاب پنجره ای مناسب برای خانه ها و چگونگی آن را بررسی خواهیم کرد.

انواع پنجره دوجداره جدید یو پی وی سی کرج

این دسته از پنجره یو پی وی سی  شامل انواع پنجره های سیستم لولایی نظیر پنجره تک حالته، پنجره دوحالته، پنجره دو لنگه بازشو (بازشو فرانسوی) ، پنجره اول مورب بازشو و … با یراق آلات متفاوت که بر روی محور افقی یا عمودی پنجره چرخش دارند جهت کاربری های مختلف در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. این سیستم پنجره یو پی وی سی دوجداره به جهت قفل شدن بازشو پنجره در چهار ضلع قاب پنجره و درزبندی توسط لاستیک‌های عایق‌بندی و جلوگیری از تبادل سرما و گرما، جلوگیری از ورود گرد و خاک و آلودگی محیطی و همچنین افزایش میزان عایق صوتی دارای بالاترین درجه عایق‌بندی در بین انواع پنجره یو‌پی‌‌وی‌سی بوده و بیشترین مصرف را در بین انواع پنجره دوجداره در ساختمان را دارد.

در دوجداره لولایی

این دسته از درهای دوجداره یو پی وی سی شامل انواع در های سیستم لولایی نظیر در بالکنی، در سوئیچ خور (در ورودی)، در فولکس واگنی، در بدون پاخور و … بر روی محور افقی یا عمودی پنجره چرخش دارند و با کاربری های مختلف جهت استفاده در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. این درها نیز همانند پنجره دوجداره سیستم لولایی دارای بالاترین سطح عایق بندی در بین انواع درهای دوجداره یو‌پی‌‌وی‌سی می‌باشند.

در کشویی

انواع پنجره دوجداره جدید

پنجره دوجداره کشویی

این دسته از پنجره شامل انواع پنجره های انواع سیستم کشویی با تنوع بازشوهای گوناگون نظیر تک ریل و دو ریل و … می باشد. که با توجه به نیاز و کاربری پنجره در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم از پنجره جهت کاربری در مواردی است که محیط ساختمان فضای کافی جهت استفاده از پنجره دوجداره لولایی وجود ندارد و می‌بایست از پنجره‌ای استفاده کرد که برای باز و بسته شدن نیاز به چرخش بر روی محورهای عمودی و افقی را نداشته باشد، یعنی بصورت ریلی باز و بسته شود.

پنجره کشویی یو پی وی سی هرچند نسبت به پنجره لولایی یو پی وی سی از سطح عایق‌بندی پایین‌تری برخوردار است ولیکن در قیاس با سایر پنجره‌ها از قبیل پنجره های یو پی وی سی و آهنی از عایق‌بندی به مراتب بیشتر و بهتری برخوردار است و با توجه به موارد فنی رعایت شده در این سیستم پنجره دوجداره اتلاف حرارتی و تبادل گرد و خاک را به حداقل ممکن کاهش داده است.

در دوجداره کشویی

 

این دسته نیز همانند پنجره دوجداره کشویی شامل انواع تک لنگه بازشو، دو لنگه بازشو و … با همان ویژگی‌ها و مشخصات فنی می باشد. ضمن اینکه قابلیت نصب یراق آلات سوئیچ خور را نیز برای تولید در ورودی دارد.

بازدید : 839 دوشنبه 24 تير 1398 زمان : 11:26
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 126
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 952
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 952
 • بازدید ماه : 3,385
 • بازدید سال : 166,160
 • بازدید کلی : 2,787,875