خرید پنجره در رشت با کیفیت طرح دار

خرید پنجره در رشت با کیفیت طرح دار, فروش پنجره دوجداره در رشت, خرید پنجره یو پی وی سی با کیفیت, قیمت پنجره شیشه طرح دار رشت, نمایندگی پنجره upvc

فروش در پنجره دو جداره کرج
خرید پنجره در رشت با کیفیت طرح دار, فروش پنجره دوجداره در رشت, خرید پنجره یو پی وی سی با کیفیت, قیمت پنجره شیشه طرح دار رشت, نمایندگی پنجره upvc
خرید پنجره در رشت با کیفیت طرح دار

خرید پنجره در رشت با کیفیت طرح دار: طی سال های اخیر با توجه به افزایش توجهات جهت کاهش هدر رفت انرژی در منازل ،ادارات و … راه کار های فراوانی جهت صرفه جویی در انرژی ارائه گردید. محققان با آزمایش ها و تحقیقات گوناگون دریافتند میزان بالایی از گرما یا سرمای تولید شده در ساختمان ها از پنجره ها خارج می شود لذا با توجه به نیاز صنعت ساختمان به تولید درب و پنجره هایی با قابلیت عایق گرما و سرما و شیشه طرح دار، پنجره های دو جداره و چند جداره طرح دار وارد بازار شدند. در این محصولات با افزایش جداره ها و قرار گرفتن هوا میان این جداره ها نوعی عایق گرما و سرما ایجاد می گردد که از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند.

خرید پنجره در رشت با کیفیت طرح دار

نوعي از شيشه دوجداره با عنوان شيشه سند بلاست و طرح دار شناخته می‌شود. در واقع فرايند مات شدن و طرح دار شيشه را سند بلاست گويند. در طي اجراي اين تكنيك ساینده‌های معدني يا پايه خاك با شتاب بالايي كه به دست می‌آورند، بر روي سطح قطعه موردنظر پرتاب می‌شوند. در شيشه سند بلاست، عمل سند بلاست باعث مات شدن شيشه از طريق پاشيدن شن و ماسه با شدت زياد بر روي هر نوع شیشه‌ای می‌شود.سندبلاست بر روی کل سطح شیشه و یا قسمت هایی که بعد از عملیات شن پاشی باید بصورت لوگو طرح یا نوشته به صورت مات نمایش داده شود انجام میپذیرد.

پنجره های دو جداره و چند جدارهطر ح دار و ساده یو پی وی سی در بازار موجود می باشد که در این مطلب به بررسی پنجره های یو پی وی سی UPVC می پردازیم.

خرید پنجره طرح دار باکیفیت

خرید پنجره در رشت با کیفیت

 

بیشتر استاندارد های مورد نیاز برای تولید محصولات یو پی وی سی اگر با دستگاه های بروز و دقیق انجام گیرد ، رعایت می گردد.چرا که اگر دستگاه ها دقیق باشند ، محصولات تولیدی با کمترین خطا وبالا ترین کیفیت  و مرغوبیت تولید می گردند.به طور مثال اگر دستگاه جوش پروفیل کار خود را به درستی انجام دهد استحکام محصول تولیدی حداکثر خواهد بود و شکل ظاهری محصول نیز بهتر خواهد شد.یا اینکه اگر دستگاه برش زهوار با دقت بالایی زاویه برش را رعایت کند ، بعد از نصب زهوار ها  نمای پنجره یا درب تولیدی بعد از نصب شیشه زیباتر خواهد بود.شاید کمترین هزینه در تولید محصولات یو پی وی سی UPVC را زهوار ها داشته باشند اما بعد از نصب شاید بیشترین نمود را بین اجزا به کار رفته همین زهوار دارد .

 

هنگام سفارش درب و پنجره های دوجداره طرح دار مواردی را باید در نظر داشته باشید.در ادامه این موارد را ذکر خواهیم کرد.اولین مورد که باید تاکید کنید،انتخاب تقویت پروفیل ( آهن گالوانیزه) می باشد.تقویت های گالوانیزه در ضخمات های مختلف در بازار تولید و به فروش می رسد.تاکید کنید حتما از آهن با ضخمات حداقل بالاتر از ۱استفاده گردد.انتخاب ضخمات ۱٫۲۵بهترین انتخاب می تواند باشد.موارد دیگری که باید توجه گردد به کار بردن پیچ های با کیفیت می باشد. ( عدم زنگ زدگی در آینده ، عدم خوردگی پیچ طی سال های بعد و شکستن پیچ ها).

 

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 126
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 969
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 969
 • بازدید ماه : 3,402
 • بازدید سال : 166,177
 • بازدید کلی : 2,787,892