درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و مشخصات فنی آن

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و مشخصات فنی آن، پنجره های ترمال بریک و تنوع رنگ، پروفیل پنجره آلومینیومی ترمال بریک

فروش در پنجره دو جداره کرج
درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و مشخصات فنی آن، پنجره های ترمال بریک و تنوع رنگ، پروفیل پنجره آلومینیومی ترمال بریک
درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و مشخصات فنی آن

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و مشخصات فنی آن،قسمت بیشتر درب و پنجره را شیشه تشکیل داده است. در پنجره ترمال بریک از شیشه دوجداره استفاده می شود و ۹۰ درصد عایق بندی در پنجره را شیشه دوجداره تضمین می کندو آلومینیوم دورتادور شیشه ۵% از عایق بندی را تضمین می کند و ۵% هم مربط به درزگیر و لاستیک و یراق استفاده شده در ساختت پنجره است. امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد.

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و مشخصات فنی آن

امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد. همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد باعث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد.

پنجره آلومینیومی ترمال بریک:

قسمت بیشتر درب و پنجره را شیشه تشکیل داده است. در پنجره ترمال بریک از شیشه دوجداره استفاده می شود و ۹۰ درصد عایق بندی در پنجره را شیشه دوجداره تضمین می کندو آلومینیوم دورتادور شیشه ۵% از عایق بندی را تضمین می کند و ۵% هم مربط به درزگیر و لاستیک و یراق استفاده شده در ساختت پنجره است.

۱- عایق رطوبتی

۲- عایق حرارتی

۳- عایق صوتی

۴- غیر قابل اشتغال

۵- سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت

۶- مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار

۷- مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی

۸- زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ زیاد و دلخواه

۹-  سبکی فوق العاده

۱۰- ایمن در مقابل سرقت و زلزله

۱۱- مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب، باران، زمان

آلومینیوم موجب اتلاف انرژی می شود و متخصصات در زمینه صنعت آلومینیوم ، ترمال بریک را جایگزین آلومینیوم نمودند و مانع اتلاف در پنجره های آلومینیومی شده اند.پروفیل ترمال بریک از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است و بین این دو بخش از پلی آمید استفاده می شود و در واقع پلی آمیدی موجب اتصال سطح داخلی و خارجی می گردد که به آن پروفیل ترمال بریک می گویند.

جهت ساخت درب وپنجره آلومینیومی ترمال بریک نیاز به اطلاعات درباره پروفیل آلومینیوم دارد. درب و پنجره ترمال بریک مورد استفاده بیشتر افراد در ساختمان سازی می باشد. . تنوع رنگ و فرم در پنجره های ترمال بریک بسیار زیاد است. در استفاده از یراق آلات در پنجره های ترمال بریک دست باز است و تنوع زیادی در یراق آلات می باشدو همچنین در باز و بسته شدن این درب و پنجره ها تنوع وجود دارد.

رنگهای پودری الکترواستاتیک با تنوع فوق‌العاده بیش از ۲۵۰ رنگ متنوع را در اختیار مصرف‌کنندگان پروفیل آلومینیوم می‌گذارد که در کوره سخت شده و ضد ضربه و ریختگی است. علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ‌ آمیزی دیگر یعنی آنادایز تنها برای پروفیل آلومینیوم قابل انجام است. پروفیل‌های آلومینیوم با رنگ‌های چاپی و سخت‌شدن در کوره دوام و زیبایی دو چندانی دارند.

بازدید : 13 سه شنبه 31 خرداد 1401 زمان : 15:9
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 55
 • آی پی دیروز : 136
 • بازدید امروز : 185
 • باردید دیروز : 1,169
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 1,354
 • بازدید ماه : 3,787
 • بازدید سال : 166,562
 • بازدید کلی : 2,788,277