قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره استاندارد

قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره استاندارد، تعویض پنجره های قدیمیبا دوجداره در کرج، قیمت تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد، نصب پنجره دوجداره در کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره استاندارد، تعویض پنجره های قدیمیبا دوجداره در کرج، قیمت تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد، نصب پنجره دوجداره در کرج
قیمت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره استاندارد

قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره یو پی وی سی با توجه به ابعاد استفاده شده در پنجره متفاوت است. قیمت تمام شده پنجره استاندارد کرج نسبتا کمتر از پروفیل های دیگر است و استفاده از انواع بازشو های مختلف در قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر این هزینه تعویض و جایگزینی پنجره  جدید بیشتر از جایگذاری پنجره در ساختمان نوساز است. یکی از مواردی که در هنگام خرید پنجره استاندارد کرج با آن مواجه می شویم، قیمت مناسب درب و پنجره استاندارد  کرج در کنار کیفیت آن می باشد.  قیمت تعویض پنجره استاندارد  کرج در حالت کلی به نوع پروفیل استاندارد (بطور مثال ویستابست، وین تک ، فیرات و …)، یراق آلات مصرفی و شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره بستگی دارد. اغلب مشتریان برای مقایسه قیمت شرکت های تولید کننده درب و پنجره UPVC بدون در نظر گرفتن موارد بالا درخواست قیمت تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی را دارند.

قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره یو پی وی سی با توجه به ابعاد استفاده شده در پنجره متفاوت است. قیمت تمام شده پنجره استاندارد کرج نسبتا کمتر از پروفیل های دیگر است و استفاده از انواع بازشو های مختلف در قیمت نهایی تاثیر گذار است. علاوه بر این هزینه تعویض و جایگزینی پنجره  جدید بیشتر از جایگذاری پنجره در ساختمان نوساز است. یکی از مواردی که در هنگام خرید پنجره استاندارد کرج با آن مواجه می شویم، قیمت مناسب درب و پنجره استاندارد  کرج در کنار کیفیت آن می باشد.  قیمت تعویض پنجره استاندارد  کرج در حالت کلی به نوع پروفیل استاندارد (بطور مثال ویستابست، وین تک ، فیرات و …)، یراق آلات مصرفی و شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره بستگی دارد. اغلب مشتریان برای مقایسه قیمت شرکت های تولید کننده درب و پنجره UPVC بدون در نظر گرفتن موارد بالا درخواست قیمت تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سی را دارند..

در حالیکه بدلیل تلرانس ۵۰ تا ۲۰۰ درصدی این قیمت، مقیاس خوبی برای مقایسه  قیمت تعویض پنجره استاندارد  کرج نمی باشد و آنرا می توان تنها برای تعیین بودجه موردنیاز برای خرید این محصول در نظر گرفت. در موارد اعلامی زیر دلایل تفاوت قیمت تعویض پنجره دوجداره یو پی وی سیرا در پنجره ای با عرض و ارتفاع ۱ متر(ابعاد ۱ مترمربع) بررسی می کنیم تا مواردی را که باعث افزایش قیمت این محصول می شود را مشخص کنیم. در مورد تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره یو پی وی سینیز به همین صورت می باشد.
قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره

نوع اول: پنجره UPVC ثابت

 پنجره کاملا ثابت و بدون بازشو در نظر گرفته می شود.

– متراژ پروفیل استاندارد مورد استفاده : ۴٫۰۲ متر
– مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۸۲ متر مربع
–   قیمت تعویض پنجره UPVC با در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی X

نوع دوم: پنجره UPVC یک لنگه بازشو تک حالته

 پنجره به دو لنگه تقسیم می شود و یکی از لنگه ها بصورت تک حالته بازشو می باشد. در این نوع پنجره بدلیل استفاده از لنگه بازشو، مقدار پروفیل تقریبا دو برابر شده است.

– مقدار پروفیل UPVC مورد استفاده : ۷٫۷۳ متر
– مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۶۵ متر مربع
– یراق به کاربرده شده: ۱ عدد یراق تک حالته
–  قیمت تعویض پنجره استاندارد  کرج با در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی ۱٫۷۸ برابر   X

نوع سوم: پنجره UPVC یک لنگه بازشو ۲ حالته

 پنجره به دو لنگه تقسیم می شود و یکی از لنگه ها بصورت دو حالته بازشو می باشد. تنها موردی که به این نوع پنجره اضافه می شود، هزینه ۱ دست یراق دو حالته پنجره UPVC و نصب آن می باشد.

 – مقدار پروفیل UPVC مورد استفاده : ۷٫۷۳ متر
– مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۶۵ متر مربع
– یراق به کاربرده شده: ۱ عدد یراق دو حالته
–  قیمت تعویض پنجره استاندارد کرج با در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی ۲ برابرX

نوع چهارم: پنجره UPVC با دو لنگه بازشو تک حالته

پنجره به دو لنگه بازشو تقسیم می شود که هردو بصورت تک حالته باز می شوند.

– متراژ پروفیل استاندارد استفاده شده : ۱۰٫۵۳ متر
– مقدار شیشه دوجداره مورد استفاده: ۰٫۵۳ متر مربع
– یراق به کاربرده شده: ۲ عدد یراق تک حالته
–  قیمت تعویض پنجرهUPVCبا در نظر گرفتن ثابت بودن آن: قیمت تقریبی ۲٫۳۷ برابر X

 در موارد بالا  قیمت تعویض پنجره استاندارد  کرج را   xرا در نظر گرفته و برای قیمت سایر پنجره ها از ضریب استفاده کرده ایم. لازم بذکر است در مطالب بیان شده تنها پنجره دوجداره یو پی وی سیتک حالته و دوحالته درنظر گرفته شده است و پنجره استاندارد  کرج کشویی، فرانسوی، فولکس واگنی که موجب افزایش ضریب و  قیمت تعویض پنجره می شوند را در نظر نگرفته ایم. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه عواملی موجب افزایش  قیمت تعویض پنجره   به صفحه عوامل موثر بر  قیمت تعویض پنجره  مراجعه کنید و همچنین برای استعلام قیمت و همچنین مشاوره کافیست با کارشناسان پنجره ماندگار تماس حاصل فرمایید.

بازدید : 1646 سه شنبه 15 آبان 1397 زمان : 13:47
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 3
 • آی پی امروز : 126
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 942
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 942
 • بازدید ماه : 3,375
 • بازدید سال : 166,150
 • بازدید کلی : 2,787,865