قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس در کرج

قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس در کرج, قیمت پنجره یو پی وی سی,خرید پنجره ریلی در کرج, فروش درب مخصوص تراس, نمایندگی پنجره upvc مخصوص کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس در کرج, قیمت پنجره یو پی وی سی,خرید پنجره ریلی در کرج, فروش درب مخصوص تراس, نمایندگی پنجره upvc مخصوص کرج
قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس در کرج

قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس در کرجیک فریم و شیشه دو جداره اساس درب و پنجره های دو جداره ریلی را تشکیل می دهند. بین دو لایه شیشه ای از گاز پر می شود و این سیستم داخل قاب فیکس می شود. به دلیل لایه های بیشتر فریم این پنجره ها از شیشه های ساده کمی بزرگتر است.قیمت پنجره دو جداره ریلی در مقایسه با شیشه های ساده بیشتر است و این به دلیل متریال به کار رفته و تکنولوژی ساخت آن است. بیشترین سفارش درب و پنجره سازی در کرج مربوط به شیشه های دو جداره است. این متریال از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. فضای بین دو لایه شیشه با گاز آرگون پر شده و موجب بالا رفتن مقاومت حرارتی شیشه ها شده است. به این ترتیب صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی و سوخت خواهد شد. قبل و بعد از نصب پنجره دو جداره کشویی یا ریلی، فیش ها را مقایسه کنید کاهش هزینه ها به خوبی دیده می شود.

 

 

 

قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس در کرج

در مقایسه با پنجره های ساده، پنجره های یو پی وی سی دو جداره ها تنوع بیشتری دارند. مقایسه اینکه کدام پنجره دو جداره بهتر است ، کار ساده ای نیست. انواع پنجره دو جداره کشویی و ریلی، پنجره دو جداره آلومینیومی ، درب upvc با طرح های تک باز شو، عمود باز شو، دو لنگه و طرح های متفاوتی تولید شده که بنابر سلیقه مشتری ساخته می شود.

پنجره دو جداره کشویی یا ریلی

ایمن ترین پنجره های موجود دارای شیشه های دو جداره هستند. دو ورق شیشه ای سخت که بسیار سخت شکسته می شود، ایمن تر از پنجره های ساده است. فضای بین پنل ها بین ۶تا ۲۰میلی متر متغیر است ولی حداکثر فاصله ۲میلی متری برای عملکرد مطلوب حرارتی و ایمنی توصیه می شود.

درب و پنجره دوجداره ریلی

قیمت پنجره دو جداره

رنج قیمت این پنجره ها بالا و پایین زیادی دارد. قیمت پنجره دو جداره بستگی به اندازه پنجره و بزرگی آن تغییر می کند. علاوه بر آن، مدل پنجره و نوع بازشو پنجره دو جداره هم قیمت را اندکی کم و زیاد می کند. نوع پروفیل مصرفی ( آلومینیوم یا upvc )، یراق آلات پنجره، ضخامت شیشه و هزینه حمل و نقل همگی روی قیمت ها تاثیر می گذارد.

قیمت پنجره دو جداره ریلی:

 

پروفیل ساخت خواه آلومینیوم باشد یا یو پی وی سی در هر صورت فضای بین پانل ها در کارخانه به صورت کامل عایق بندی می شود تا هیچ روزنه ای باقی نماند. سیستم تولید شیشه های دو جداره یکسان است ولی با توجه به طریقه نصب هزینه های پرداختی محاسبه می شود.

قیمت درب و پنجره دوجداره ریلی مخصوص تراس

ملاک برتری دو جداره ها پروفایل ساخت هستند. هر چه پروفایل مرغوب تر باشد، قاب و فریم پنجره ثبات بیشتری دارد. سه کارخانه معروف پروفایل ویستا بست، هافمن و وین تک توانسته اند رضایت خریداران را جلب کنند. برای اینکه بدانیم کدام پنجره دو جداره بهتر است این سه پروفایل مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید : 1247 چهارشنبه 05 تير 1398 زمان : 11:15
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 124
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 874
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 874
 • بازدید ماه : 3,307
 • بازدید سال : 166,082
 • بازدید کلی : 2,787,797