قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج, قیمت انواع شیشه دوجداره در کرج, فروش پنجره ترمال بریک, خرید درب و پنجره دوجداره در کرج, نصب پنجره آلومینیومی

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج, قیمت انواع شیشه دوجداره در کرج, فروش پنجره ترمال بریک, خرید درب و پنجره دوجداره در کرج, نصب پنجره آلومینیومی
قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج: شاید برای شما هم این پرسش پیش آمده باشد که پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چیست و چه تکنولوژی مخصوصی دارد که این چنین طرفداران زیادی پیدا کرده است؟ پنجره آلومینیومی ترمال بریک یکی از آخرین دستاوردهای صنعت آلومینیوم سازی و پنجره سازی می باشد.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در کرج

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک دارای لایه پلاستیکی بین دو فریم درونی و بیرونی پنجره می باشد که نارسانایی این لایه پلاستیکی جلوگیری از تلف شدن انرژی بین دو فریم می شود. این در صورتی است که پنجره دو جداره غالبا از جنس آلومینیوم به این صورت نیستند چون آلومینیوم رسانایی زیادی دارد و به همین دلیل سبب هدر رفتن انرژی می شود. در حقیقت کلمه ترمال بریک به معنای شکست حرارت می باشد و پنجره آلومینیومی ترمال بریک دارای عایق حرارتی می باشد.

یعنی درست است که آلومینیوم رسانای گرماست ولی وجود یک لایه ی پلاستیکی نارسانا بین دو فریم آلومینیومی از عبور گرما و انرژی ممانعت می کند.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک :

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک  ، بستگی به سایزهای آن، مدل بازشوهای آن و یراق آلات به کار رفته در پنجره آلومینیومی ترمال بریک ، می تواند قیمت های گوناگونی داشته باشد. برای قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک حتما باید نقشه ی پنجره مورد نیاز، تعداد آن و نوع بازشوی آن هم تعیین شود.

همچنین قیمت آن بر حسب متر مربع حساب می شود. قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک غالبا نسبت به پنجره های دو جداره یو پی وی سی و پنجره دو جداره آلومینیومی فرق دارد و به دلیل عایق بودن آن و مصرف انرژی خیلی خوبی که دارد، غالبا قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک بیشتر از پنجره های دو جداره های دیگر می باشد.

ترمال بریک

درب و پنجره دو جداره ترمال بریک :

با آمدن تکنولوژی های جدید در پنجره های دو جداره با نام پنجره آلومینیومی ترمال بریک علاوه بر تولید از فلز مرغوبی هم چون آلومینیوم، ایراد رسانایی گرمایی آلومینیوم را هم برطرف می کند.

نصب درب و پنجره ترمال بریک از نظر قیمت و هدر رفتن انرژی خیلی به صرفه تر از پنجره های معمولی دیگر است و این به دلیل ممانعت از اتلاف انرژی است. همچنین تنوع رنگی آن از مزیت های این پنجره دو جداره  آلومینیومی به حساب میاید. از دیگر مزیت های پنجره آلومینیومی ترمال بریک  می توان عایق حرارتی بودن آن،عایق رطوبتی، ضد حریق بودن، سازگار بودن با محیط زیست، سبکی و ایمنی فوق العاده و … نام برد که امروزه به علت تنوع رنگی بالا و زیبایی و سبکی آن بین مشتریان رایج شده است. همینطور نکته دیگر این پنجره ها این است که رنگ آن ها با ضربه از بین نمی رود و دوام بالایی دارد.

یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 126
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 954
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 954
 • بازدید ماه : 3,387
 • بازدید سال : 166,162
 • بازدید کلی : 2,787,877