قیمت پنجره دوجداره متری چند است کیفیت ها چگونه است

قیمت پنجره دوجداره متری چند است کیفیت ها چگونه است, فروش پنجره دوجداره کرج, قیمت متری پنجره یو پی وی سی, کیفیت های مختلف پنجره upvc, خرید پنجره یو پی وی سی

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت پنجره دوجداره متری چند است کیفیت ها چگونه است, فروش پنجره دوجداره کرج, قیمت متری پنجره یو پی وی سی, کیفیت های مختلف پنجره upvc, خرید پنجره یو پی وی سی
قیمت پنجره دوجداره متری چند است کیفیت ها چگونه است

قیمت پنجره دوجداره متری چند است کیفیت ها چگونه است: با توجه به تعداد بسیار تولید کننده پنجره دوجداره  با انواع کیفیت های مختلف از اینرو قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی در بین تولید کنندگان  و نمایندگان پنجره دوجداره متفاوت می باشد.در این نوشته سعی شده است تا به بررسی دلیل اختلاف قیمت پنجره دوجداره upvc در بین تولید کنندگان و نمایندگان ، پرداخته شود. یک پنجره دوجداره یو پی وی سی از اجزا مختلفی تشکیل شده است که شرکت  پنجره ماندگار فقط نقش تامین کننده پروفیل upvc را  دارد و علاوه بر قیمت پروفیل  قیمت اقلام دیگر نیز بر روی قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار می باشد.

قیمت پنجره دوجداره متری چند است کیفیت ها چگونه است

اجزا تشکلیل دهنده یک پنجره دوجداره   :

۱- پروفیل  upvc

۲- نوع و ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل  upvc

۳- لاستیک های آب بندی

۴- یراق الات پنجره دوجداره

 

۵- شیشه دوجداره  

 

اگر در بین پیش فاکتورهای دریافتی دیده شد که هر متر طول پروفیل UPVC متغیر است حتما نوع و ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل و لاستیک آب بندی در بین آنها متفاوت است. طبق دفترچه ملزومات فنی شرکت پنجره ماندگار ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل که جهت استحکام یخشیدن به پروفیل UPVC و محل نصب پیج یراق آلات نیز می باشد، نباید کمتر از ۱/۲۵میلی متر باشد و لاستیک ها همه از نوع EPDM باشد و نه PVC. یک تولید کننده ممکن است از گالوانیزه ۱در داخل پروفیل ها استفاده کند و لاستیک اب بندی غیر EPDM ، که همین امر باعث کاهش هر متر طول تا میزان ۲۰۰۰تومان تا ۴۰۰۰تومان می گردد و پنجره دوجداره تولیدی از استاندارد کافی برخوردار نمی باشد. حتی در بعضی از مواقع از گالوانیزه های نا مرغوب با درصد آهن زیاد جهت پایین آوردن قیمت استفاده می شود که با عث زنگ زدگی در داخل پروفیل UPVC می گردد.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره متری چند است

نوع یراق و اندازه آن در قیمت پنجره دوجداره بسیار مهم است. سعی شود از یراق آلات ROTO آلمان و WORNE ترکیه استفاده شود. سایز یراق الات بسیار مهم است بعنوان مثال جهت یراق تک حالته یک پنجره ۲متری و یک پنجره ۱/۵متری از ارتفاع و قیمت یکسانی برخوردار نمی باشد و اگر یراق با ارتفاع ۱/۵متری جهت پنجره با ارتفاع ۲متری استفاده شود پنجره دوجداره تولید شده هرگز عایق نمی باشد.

شیشه دوجداره و چند جداره چهت پنجره دوجداره حتما باید بصورت استاندارد تولید شده باشد. اگر اختلاف قیمت در پیش فاکتورتان در مورد شیشه دوجداره دیدید بدانید که قیمت پایین مربوط به شیشه دوجداره غیر استانداد می باشد.

پیشنهاد می گردد تا مقاله مربوط به شیشه دوجداره استاندارد مطالعه شود. با توجه به اینکه پروفیل شما ویسنا بست می باشد و یراق شما از نوع ROTO آلمان، پیشنهاد می گردد جهت پنجره خود حتما حتما از شیشه دوجداره عایق و استاندارد استفاده کنید زیرا ۷۰درصد مساحت پنجره شما را شیشه دوجداره تشکیل داده است.

بازدید : 810 سه شنبه 04 تير 1398 زمان : 10:20
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 4
 • آی پی امروز : 122
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 792
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 10
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 792
 • بازدید ماه : 3,225
 • بازدید سال : 166,000
 • بازدید کلی : 2,787,715