پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود

پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود, پنجره عایق صدا, پنجره دوجداره صداگیر, خرید پنجره دوجداره عایق, فروش پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره upvc

فروش در پنجره دو جداره کرج
پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود, پنجره عایق صدا, پنجره دوجداره صداگیر, خرید پنجره دوجداره عایق, فروش پنجره یو پی وی سی, قیمت پنجره upvc
پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود

پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود : بکارگیری صحیح پنجره دو جداره عایق صدا در تمامی موارد و مناطق کاملاً کارساز بوده و قسمت اعظم اثرات صدا و محیطی را می‌کاهد. ولی برای مهار بیشتر مناطقی که دارای آلودگی‌های محیطی و صوتی بیشتر هستند و همچنین فضاهای صنعتی می‌توان از پنجره هایی با شیشه های سه جداره بهره گرفت.

 

پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود

 

استفاده از شیشه دو جداره عایض صدا، سطح صدا را بین ۲۰ الی ۳۵ دسیبل کاهش می‌دهد. متوسط شدت آلودگی صوتی در محیط‌ های معمولی زندگی در شهرها در حدود ۶۰ الی ۷۰ دسیبل می‌باشد. از لحاظ علمی صدا با شدت ۶۰ دسیبل به عنوان صدای مزاحم و با شدت ۹۰ دسیبل مضر برای سیستم شنوایی انسان ها, و با شدت ۱۲۰ دسیبل بالاتر از آستانه تحمل بوده که خطرناک تلقی می‌گردد. چگونه از اثرات صدا جلوگیری کنیم ؟

جلوگیری از اثرات صدا :

با توجه به آزمایشات انجام گرفته در علم پزشکی، محیطی به دور از هرگونه آلودگی صوتی تاثیر بسزایی در سلامت جسم و روان انسان دارد، زیرا محیط آرام زندگی باعث تمدد اعصاب و در نتیجه افزایش بازدهی انسان می شود. یکی از راههای مؤثر در کم شدن اثرات صدا استفاده از سیستم در و پنجره مناسب می‌باشد. سیستم در و پنجره دوجداره upvc می تواند کمکی موثر در کاهش آلودگی صوتی باشد.

شما می توانید با توجه به میزان صدای موجود در محیط کار یا زندگی خود با انتخاب پنجره UPVC و ضخامت مناسب شیشه، حداقل صدا را در محیط زندگی یا کار خود داشته باشید.

پدیده آلودگی صوتی بخشی از مشکلات عمده زندگی در شهر های بزرگ خصوصا شهر های صنعتی است که ناخواسته در رفتارهای احتمالی و سلامتی روح و روان شهروندان اثرات سوء و قابل مشاهده‌ای بجا می‌گذارد.

پنجره دوجداره عایق صدا

استفاده از درو پنجره‌های UPVC با شیشه‌های دوجداره میزان صدا را تا ۴۰ دسی بل کاهش می دهد. که در سلامتی روح وروان افراد جامعه مؤثر می‌باشد.

تحقیقات صورت گرفته در علم پزشکی گواه براین است که صدای بیش از اندازه بر سلامت ما تاثیر به سزایی دارد. با بکارگیری درو پنجره‌هایUPVC این امکان برای شما فراهم میگردد تا به تناسب نیازهای شخصی خود میزان آلودگی صوتی را کاهش دهید.

بسته به سطح صدای موجود (دی سی بل) می‌توانید از مشاوره تیم تخصصی پنجره ماندگار در زمینه نوع شیشه و نوع قاب آن (ازمواد ترکیبی باشد یا مواد دیگر) استفاده نمائید. پنجره‌های دو و سه جداره عایق صوت برای گذاشتن نقطه پایان به صداهای آزاردهنده و فراهم نمودن آرامش و سکوت وسیله‌ای مناسب هستند.

پنجره صداگیر تا 100 درصد صداگیری میشود

درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی با توجه به اینکه جنس پرو فیلها از نوع upvc هستند و همچنین شیشه های دو جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط می باشند. استفاده از درب و پنجره دو جداره تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% اثرات صدا ی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش می دهد.

بازدید : 1896 پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398 زمان : 14:49
مطالب مرتبط
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 517
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 127
 • آی پی دیروز : 124
 • بازدید امروز : 1,003
 • باردید دیروز : 649
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 28
 • بازدید هفته : 1,003
 • بازدید ماه : 3,436
 • بازدید سال : 166,211
 • بازدید کلی : 2,787,926